Continuă războiul dintre CSA Steaua şi FCSB! Ce s-a întâmplat cu pagina Peluzei Nord Continuă războiul dintre CSA Steaua şi FCSB! Ce s-a întâmplat cu pagina Peluzei Nord
La doar doi ani de la înfiinţare, CSM Constanţa câştigă titlul naţional la baschet feminin La doar doi ani de la înfiinţare, CSM Constanţa câştigă titlul naţional la baschet feminin
VIDEO | Abdallah, intrare horror la Benzar. Jucătorul celor de la Botoşani a fost scos cu ambulanţa de pe teren VIDEO | Abdallah, intrare horror la Benzar. Jucătorul celor de la Botoşani a fost scos cu ambulanţa de pe teren
”Din păcate ne afectează”. Florin Pîrvu, dezamăgit de remiza cu ultima clasată ”Din păcate ne afectează”. Florin Pîrvu, dezamăgit de remiza cu ultima clasată
E gata! Prima lovitură de la Rapid din această vară. Jucătorul a fost anunţat în Giuleşti E gata! Prima lovitură de la Rapid din această vară. Jucătorul a fost anunţat în Giuleşti
VIDEO | FC Botoşani - Dinamo 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Abdallah, intrare horror la Benzar VIDEO | FC Botoşani - Dinamo 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Abdallah, intrare horror la Benzar

VIDEO | PAS GREŞIT PENTRU FCSB ÎN LUPTA LA TITLU. A SCOS DOAR O REMIZĂ LA VIITORUL

Video Publicat pe 21 apr 2019

FCSB a pierdut două puncte mari la Viitorul. Obligaţi să bată pentru a rămâne la 3 puncte de CFR, jucătorii lui Teja au început tare la Ovidiu, iar Planic a lovit bara în minutul 9. Cu şanse încă la locul trei, gazdele au apărut şi ele periculoase în careul FCSB-ului. Bălgrădean a întins, însă, o mână salvatoare la şutul lui Calcan.

Ocaziile mari nu au lipsit nici după pauză, iar Gnohere şi-a încercat şansa în minutul 58. Benzar a fost eliminat imediat pentru 2 galbene, dar FCSB-ul a reuşit apoi să dea gol în inferioritate numerică. Autorul reuşitei a fost Gnohere. Paradoxal, Viitorul nu a avut vreo ocazie cu un om în plus, iar apoi a rămas şi ea în inferioritate numerică, la eliminarea uşoară a lui Achim.

Imediat, Teixeira a ratat şansa să închidă meciul, iar după 4 minute Ianis Hagi a reuşit să egaleze. Finalul a mai adus o şansă imensă pentru FCSB, care a pierdut 2 puncte ce pot conta decisiv în lupta la titlu.