VIDEO | Mario Camora, discurs fără menajamente. ”Ne facem cu toţii de ruşine” VIDEO | Mario Camora, discurs fără menajamente. ”Ne facem cu toţii de ruşine”
VIDEO | Farul - CFR Cluj 5-1. Dobrogenii fac recital în duelul fostelor campioane VIDEO | Farul - CFR Cluj 5-1. Dobrogenii fac recital în duelul fostelor campioane
CSO Voluntari – Volei Alba Blaj 3-1, în primul meci al finalei Diviziei A la feminin CSO Voluntari – Volei Alba Blaj 3-1, în primul meci al finalei Diviziei A la feminin
Emma Răducanu, eliminată de liderul WTA Iga Swiatek în sferturi la Stuttgart Emma Răducanu, eliminată de liderul WTA Iga Swiatek în sferturi la Stuttgart
Mesaj pentru Horia Tecău Mesaj pentru Horia Tecău
Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie

VIDEO | PETROLUL A FĂCUT O REPRIZĂ SECUNDĂ DE VIS CU CHIAJNA ŞI SE APROPIE DE PODIUM

Liga II Publicat pe 19 oct 2019

Petrolul a făcut un meci bun cu Concordia Chiajna, scor 3-0, în direct pe LOOK PLUS. După o primă repriză albă, ploieştenii s-au dezlănţuit şi au marcat de trei ori, prim Arnăutu (minutele 60 şi 90) şi Gavrilă (66). După acest succes, Petrolul urcă pe locul 5 cu 21 de puncte, iar Chiajna este pe 12 şi are 16 puncte.