Bergodi a răbufnit la conferinţa de presă: ”Tu mă înveţi fotbal pe mine?” | VIDEO
”Jucătorii nu se mai ridică la nivelul tribunelor!”. Verdict dur după ultimele eşecuri ale Rapidului | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri
VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm” VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm”
VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB” VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB”
VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League

VIDEO | PETROLUL, ÎMPIEDICATĂ PE TEREN PROPRIU DE METALOGLOBUS. ULTRAŞII PLOIEŞTENI I-AU CERUT DEMISIA LUI STOICAN

Liga II Publicat pe 2 dec 2019

Petrolul Ploieşti a terminat la egalitate cu Metaloglobus, 0-0, într-un meci din etapa a 20-a a ligii secunde. În direct pe Look Plus, ploieştenii au asediat fără succes poarta oaspeţilor, iar la final au părăsit stadionul „Ilie Oană” într-un cor de fluierături. Cel mai şifonat a ieşit de departe antrenorul Flavius Stoican, căruia ultraşii îi cer demisia de câteva etape.

Semieşecul din aceastî seară îi costă pe ploieşteni. În cazul unei victorii, Petrolul ar fi urcat pe podium, pe locul 3, la un singur punct de locul secund, care asigură promovarea în Liga 1 la finalul sezonului. Acum, Petrolul se află pe poziţia a cincea cu 31 de puncte, la 3 lungimi în spatele echipei de pe locul secund, CS Mioveni. De cealaltă parte, Metaloglobus este pe locul 9 cu 28 de puncte.