Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri
"Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV "Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV
Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen
VIDEO | Farul - CFR Cluj 1-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Munteanu, gol de mare rafinament VIDEO | Farul - CFR Cluj 1-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Munteanu, gol de mare rafinament
”E un punct cât o victorie”. Aniversare fericită pentru Marius Măldărăşanu ”E un punct cât o victorie”. Aniversare fericită pentru Marius Măldărăşanu
Bogdan Andone ratează dramatic o victorie mare. Bogdan Andone ratează dramatic o victorie mare.

VIDEO | PREA MICI PENTRU UN RĂZBOI AŞA DE MARE. ECHIPA LUI ŞUMUDICĂ, SPULBERATĂ LA ISTANBUL DE FENER

Superlig Publicat pe 19 aug 2019

„Toată lumea crede că vom merge acolo pentru a ne apăra. Nu este deloc aşa. Vom merge pe terenul lui Fenerbahce pentru a obţine puncte. Avem jucători buni şi vom fi una dintre surprizele campionatului. Construim o echipă care să lupte până la ultima picătură de transpiraţie. Omul care nu a făcut-o deja nu poate juca în echipa mea”, a fost discursul lui Marius Şumudică înaintea meciului pe care echipa sa, Gazişehir Gaziantep,  îl avea de jucat la Istanbul cu Fenerbahce.

Numai că socoteala de acasă nu s-a potrivit deloc cu ceea ce s-a întâmplat pe stadionul Şükrü Saracoğlu din Istanbul. În direct pe LOOK SPORT, Fenerbahce a spulberat-o pe Gaziantep. Gazdele au marcat de cinci ori, iar echipa lui Şumi nu a făcut-o nici măcar o singură dată, Fenerbahce - Gaziantep s-a terminat 5-0, iar antrenorul român a fost departe de a-şi duce la capăt ameninţările dinaintea meciului,