Ciprian Marica a numit atacantul care nu are voie să lipsească de la Campionatul European! "Este cel mai în formă" Ciprian Marica a numit atacantul care nu are voie să lipsească de la Campionatul European! "Este cel mai în formă"
VIDEO | Madison Square Garden s-a cutremurat! Final nebun în meciul câştigat de New York Knicks împotriva Philadelphiei 76ers VIDEO | Madison Square Garden s-a cutremurat! Final nebun în meciul câştigat de New York Knicks împotriva Philadelphiei 76ers
”Abia duminică după amiază doctorii au reuşit să mă stabilizeze”. Dezvăluire cutremurătoare făcută de Adrian Mititelu Jr. ”Abia duminică după amiază doctorii au reuşit să mă stabilizeze”. Dezvăluire cutremurătoare făcută de Adrian Mititelu Jr.
VIDEO | Meci uluitor în NBA! Denver Nuggets a recuperat un deficit de 20 puncte şi a învins-o pe LA Lakers în ultima secundă VIDEO | Meci uluitor în NBA! Denver Nuggets a recuperat un deficit de 20 puncte şi a învins-o pe LA Lakers în ultima secundă
VIDEO | FC Botoşani - Dinamo, ASTĂZI, de la 19:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Duelul suferinţei în play-out VIDEO | FC Botoşani - Dinamo, ASTĂZI, de la 19:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Duelul suferinţei în play-out
VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova, astăzi, de la 17:00, în direct la Prima Sport 1! Partidă crucială pentru evitarea retrogradării VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova, astăzi, de la 17:00, în direct la Prima Sport 1! Partidă crucială pentru evitarea retrogradării

VIDEO | PSG CÂŞTIGĂ DERBY-UL DE LA SAINT-ETIENNE, DAR GAZDELE AU JUCAT APROAPE TOT MECIUL ÎN 10

Video Publicat pe 16 dec 2019

Paris Saint-Germain s-a impus fără emoţii pe terenul lui AS Saint-Etienne, 4-0, într-un meci din etapa a 18-a din Ligue 1, transmis în direct de Look Sport 3. Paredes a deschis scorul pentru parizieni, când nu trecuseră nici 10 minute, după care, la scurt timp gazdele au rămas în inferioritate, după ce Aholou a văzut direct roşu (minutul 25).

Din acest moment, pe teren a existat o singură echipă, PSG, care a mai marcat de trei ori. Mbappe a reuşit „dubla” (minutele 43 şi 89), iar Icardi şi-a trecut şi el numele pe lista marcatorilor (72).

După acest succes, PSG acumulează 42 de puncte şi se află pe primul loc în Ligue 1. De cealaltă parte, Saint-Etienne are abia 25 de puncte şi e doar pe locul 11.