Ian Foster va antrena în Japonia Ian Foster va antrena în Japonia
NEWS ALERT | Lovitură de teatru! Informaţia care dinamitează viitorul Rapidului NEWS ALERT | Lovitură de teatru! Informaţia care dinamitează viitorul Rapidului
Nu vor avea adversar! Echipa de baschet a Statelor Unite ale Americii pentru Jocurile Olimpice Nu vor avea adversar! Echipa de baschet a Statelor Unite ale Americii pentru Jocurile Olimpice
NEWS ALERT | Conducerea Rapidului, decizie finală cu privire la Bergodi NEWS ALERT | Conducerea Rapidului, decizie finală cu privire la Bergodi
Nu e de la FCSB! Dumitru Dragomir a numit cel mai valoros jucător din Superligă! "Merge spre 7 milioane de euro. Se duce în Anglia şi joacă" Nu e de la FCSB! Dumitru Dragomir a numit cel mai valoros jucător din Superligă! "Merge spre 7 milioane de euro. Se duce în Anglia şi joacă"
Mihai Stoica a dezvăluit primul lucru pe care îl va face după ce FCSB va câştiga titlul Mihai Stoica a dezvăluit primul lucru pe care îl va face după ce FCSB va câştiga titlul

VIDEO | RAPID A FĂCUT CE A VRUT CU PANDURII. PANCU, DERANJAT CĂ NU A PRIMIT UN PENALTY: ”CRED CĂ SUNT 7 SAU 8 ADUNATE”

Video Publicat pe 16 nov 2019

Rapidul a făcut instrucţie astăzi în Regie contra Pandurilor. Hlistei a deschis recitalul în minutul 7. Giuleştenii au irosit apoi o şansă de 2-0, prin Facundo Mallo.

Către finalul primei părţi, trupa lui Pancu a cerut 11 metri. Gazdele au reclamat un fault. Arbitrul a lăsat, însă, jocul să continue. Ba mai mult, i-a dat un galben lui Pancu pentru proteste.

După revenirea de la cabine, Rapidul s-a dezlănţuit. Drăghiceanu a majorat diferenţa. Marcatorul de la primul gol, Hlistei, a realizat dubla. Scorul final a fost stabilit de Labeau, în minutul 71. În urma acestui rezultat, Rapid ţine pasul cu contracandidatele la promovare.

Rapid-UTA Arad se joacă miercuri, de la ora 14. Partida va fi transmisă în direct pe Look Plus.