VIDEO | Madison Square Garden s-a cutremurat! Final nebun în meciul câştigat de New York Knicks împotriva Philadelphiei 76ers VIDEO | Madison Square Garden s-a cutremurat! Final nebun în meciul câştigat de New York Knicks împotriva Philadelphiei 76ers
”Abia duminică după amiază doctorii au reuşit să mă stabilizeze”. Dezvăluire cutremurătoare făcută de Adrian Mititelu Jr. ”Abia duminică după amiază doctorii au reuşit să mă stabilizeze”. Dezvăluire cutremurătoare făcută de Adrian Mititelu Jr.
VIDEO | Meci uluitor în NBA! Denver Nuggets a recuperat un deficit de 20 puncte şi a învins-o pe LA Lakers în ultima secundă VIDEO | Meci uluitor în NBA! Denver Nuggets a recuperat un deficit de 20 puncte şi a învins-o pe LA Lakers în ultima secundă
VIDEO | FC Botoşani - Dinamo, ASTĂZI, de la 19:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Duelul suferinţei în play-out VIDEO | FC Botoşani - Dinamo, ASTĂZI, de la 19:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Duelul suferinţei în play-out
VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova, astăzi, de la 17:00, în direct la Prima Sport 1! Partidă crucială pentru evitarea retrogradării VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova, astăzi, de la 17:00, în direct la Prima Sport 1! Partidă crucială pentru evitarea retrogradării
Flavius Stoican a semnat! Flavius Stoican a semnat!

VIDEO | RAPID CÂŞTIGĂ PRIMUL MECI ÎN DEPLASARE ŞI SE APROPIE DE LOCURILE DE PROMOVARE

Video Publicat pe 1 sep 2019

Rapid reuşeşte să lege două victorii la rând, pentru prima dată în acest start de sezon, şi urcă pe locul 5 în clasament, la numai 3 puncte de liderul Mioveni. Azi, giuleştenii au obţinut şi prima victorie pe teren străin, 2-1 cu CSM Reşiţa, într-un meci disputat. Gazdele au condus cu 1-0 din minutul 19, graţie reuşitei lui Marco Ehmann. Acelaşi Ehmanna comis o greşeală uriaşă, doar 5 minute mai târziu, şi a primit cartonaşul roşu.

Aflaţi în superioritate numerică, bucureştenii nu au aşteptat invitaţie specială şi s-au năpustit asupra gazdelor. Au egalat mai întâi prin Djurik, în minutul 40, iar argentinianul Matias Roskopf a dat lovitura cu două minute înainte de final şi a stabilit rezultatul partidei, 2-1 pentru Rapid.