Curăţenie totală la Universitatea Craiova după venirea lui Gâlcă! Doar 5 jucători sunt de neatins Curăţenie totală la Universitatea Craiova după venirea lui Gâlcă! Doar 5 jucători sunt de neatins
Guvernul american va despăgubi gimnastele care au fost victimele lui Larry Nassar Guvernul american va despăgubi gimnastele care au fost victimele lui Larry Nassar
Moment inedit în Conference League! A primit două cartonaşe galbene,dar nu a fost eliminat Moment inedit în Conference League! A primit două cartonaşe galbene,dar nu a fost eliminat
Transferul lui Florinel Coman în Qatar, din ce în ce mai criticat: „Acolo te duci când ai 34-35 de ani” Transferul lui Florinel Coman în Qatar, din ce în ce mai criticat: „Acolo te duci când ai 34-35 de ani”
Răzvan Lucescu, mesaj categoric după eliminarea din Conference League: „Nu am fost la nivelul la care trebuia” Răzvan Lucescu, mesaj categoric după eliminarea din Conference League: „Nu am fost la nivelul la care trebuia”
Portarul Nahuel Guzmán a fost suspendat 11 meciuri şi amendat pentru că a îndreptat un laser spre un rival într-un meci din Liga MX Portarul Nahuel Guzmán a fost suspendat 11 meciuri şi amendat pentru că a îndreptat un laser spre un rival într-un meci din Liga MX

VIDEO | RAPID, ÎNCĂ UN PAS GREŞIT ÎN LUPTA PENTRU PROMOVARE. GIULEŞTENII N-AU PUTUT SĂ TREACĂ NICI DE UNIVERSITATEA CLUJ

Video Publicat pe 10 nov 2019

Rapid n-a mai câştigat niciunul din ultimele patru meciuri, din care a pierdut două, iar de tot atâtea ori a terminat la egalitate. Aici este inclus şi meciul de azi, cu „U” Cluj, 1-1, din etapa a 16-a a ligii secunde. În direct pe Look Plus, Hlistei a deschis scorul din minutul 24, însă bucureştenii nu s-au putut bucura nici măcar 10 minute. Asta pentru că veteranul Goga a restabilit egalitatea, iar prin golul său le-a adus un punct „studenţilor”.
După acest meci, Rapid se află pe locul 7 cu 22 de puncte, iar Universitatea Cluj e abia pe locul 14 cu 18 puncte.