LIVE VIDEO | Liga Campionilor, ACUM pe Look Sport! Bayern învinge cu emoţii la Moscova, pe Lokomotiv. Şahtior şi Inter au încheiat la egalitate. Şase meciuri de la ora 22:00 LIVE VIDEO | Liga Campionilor, ACUM pe Look Sport! Bayern învinge cu emoţii la Moscova, pe Lokomotiv. Şahtior şi Inter au încheiat la egalitate. Şase meciuri de la ora 22:00
BREAKING NEWS: Josep Maria Bartomeu a demisionat de la FC Barcelona! BREAKING NEWS: Josep Maria Bartomeu a demisionat de la FC Barcelona!
Diego Maradona, în izolare, după ce a intrat în contact cu o persoană ce prezintă simptome de Covid-19 Diego Maradona, în izolare, după ce a intrat în contact cu o persoană ce prezintă simptome de Covid-19
Montini ameninţă cu FIFA pe cei de la Dinamo. ”Am aşteptat, am aşteptat, dar s-a depăşit cu mult limita” Montini ameninţă cu FIFA pe cei de la Dinamo. ”Am aşteptat, am aşteptat, dar s-a depăşit cu mult limita”
VIDEO | Atmosferă superbă la Moscova şi Kiev, în Liga Campionilor. Toată magia Champions League se vede în direct pe Look VIDEO | Atmosferă superbă la Moscova şi Kiev, în Liga Campionilor. Toată magia Champions League se vede în direct pe Look
Şahtior - Inter 0-0. Campioana Ucrainei a produs o nouă surpriză în Liga Campionilor Şahtior - Inter 0-0. Campioana Ucrainei a produs o nouă surpriză în Liga Campionilor

VIDEO | Ratarea etapei în Liga 1! Cephas Malele n-a reuşit să înscrie din patru metri cu poarta goală

Liga I Publicat pe 25 sep 2020

Atacantul echipei FC Argeş, Cephas Malele, este protagonistul ratării etapei în Liga 1.

Deşi runda a cincea abia a început, este greu de crezut că ratarea din meciul FC Argeş - U Craiova poate fi "eclipsată". În ultimul minut al primei reprize, atacantul elveţian de origine angoleză a avut şansa de a reduce din diferenţă, după cele două goluri marcate de olteni în primul sfert de oră.

Malele a dat cu piciorul însă la o ocazie rarisimă. Atacantul piteştenilor nu a reuşit să însncrie din patru metri cu poarta goală, după o pasă excelentă venită din flancul stâng.

Meciul dintre FC Argeş şi U Craiova se vede în direct pe Look Plus.