VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj
Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri
"Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV "Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV
Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen
VIDEO | Farul - CFR Cluj 1-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Munteanu, gol de mare rafinament VIDEO | Farul - CFR Cluj 1-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Munteanu, gol de mare rafinament
”E un punct cât o victorie”. Aniversare fericită pentru Marius Măldărăşanu ”E un punct cât o victorie”. Aniversare fericită pentru Marius Măldărăşanu

VIDEO | RĂZVAN MARIN: "MI-AŞ DORI SĂ JOACE MAI MULŢI ROMÂNI AFARĂ"

Noutăți Publicat pe 6 feb 2019

România va începe luna viitoare preliminariile pentru EURO 2020, iar selecţionerul Cosmin Contra are din nou aceeaşi problemă. Lipsa meciurilor pentru jucătorii din campionatele europene. Răzvan Marin e printre puţinii jucători care impresionează în fotbalul de nivel înalt.