VIDEO | Juventus a pierdut returul cu Lazio, dar s-a calificat în finala Coppa Italia VIDEO | Juventus a pierdut returul cu Lazio, dar s-a calificat în finala Coppa Italia
VIDEO | Arsenal - Chelsea 5-0. ”Tunarii” au tras cu toată muniţia în londonezi VIDEO | Arsenal - Chelsea 5-0. ”Tunarii” au tras cu toată muniţia în londonezi
Toate drumurile duc la Marius Şumudică: „Vom avea o şedinţă şi vom vedea” Toate drumurile duc la Marius Şumudică: „Vom avea o şedinţă şi vom vedea”
”Eu sunt genul de băiat care care crede până în ultimul minut”. Sebastian Mailat o răpune pe Dinamo în prelungiri ”Eu sunt genul de băiat care care crede până în ultimul minut”. Sebastian Mailat o răpune pe Dinamo în prelungiri
Mesajul lui Bogdan Andone după ce FC Botoşani a bătut-o pe Dinamo: ”Suntem obişnuiţi cu presiunea asta!”

Final de sezon cu mare presiune pentru Zeljko Kopic. Dinamo e la retrogradare. ”Trebuie să ne revenim şi să jucăm” Final de sezon cu mare presiune pentru Zeljko Kopic. Dinamo e la retrogradare. ”Trebuie să ne revenim şi să jucăm”

VIDEO | Răzvan Marin, pasă de gol pentru Cagliari în victoria cu Bologna

Serie A Publicat de Andrei Ionascu pe 3 mar 2021

Cagliari a câştigat meciul de pe teren propriu cu Bologna, scor 1-0, în etapa cu numărul 25 din Serie A, în direct pe looksport.ro/ppv1. Răzvan Marin a dat pasa de gol, apoi a fost înlocuit în minutul 79.

Daniele Rugani a înscris în minutul 19, cu o lovitură de cap în urma unui corner executat perfect de către Răzvan Marin.

Este a doua victorie consecutivă pentru Cagliari, care iese din zona retrogradării. Totuşi, Cagliari, ocupanta locului 17, are două meciuri mai mult decât Torino, echipa de pe locul 18.

UPDATE 23:30 Răzvan Marin a părăsit terenul în minutul 79.

UPDATE 23:00 Cagliari conduce cu 1-0 la pauză, după reuşita lui Rugani din minutul 19. Răzvan Marin a centrat perfect din corner, iar fundaşul a înscris cu o lovitură de cap.

Răzvan Marin este titular pentru Cagliari în meciul de pe teren propriu cu Bologna, de la ora 21:45, LIVE pe looksport.ro/ppv1, în etapa cu numărul 25 din Serie A. Cagliari este pe loc retrogradabil.

În runda trecută, Cagliari a înregistrat doar a patra victorie din acest sezon. Ultimul succes al echipei lui Răzvan Marin data din 7 noiembrie 2020.

Bologna este în formă, reuşind două victorii şi două remize în ultimele patru runde.