Calendarul MotoGP continuă să fie decimat. Încă o etapă nu se mai dispută în acest an Calendarul MotoGP continuă să fie decimat. Încă o etapă nu se mai dispută în acest an
Veşti bune de la Rafael Nadal. Anunţul de ultimă oră făcut de „regele zgurii” Veşti bune de la Rafael Nadal. Anunţul de ultimă oră făcut de „regele zgurii”
Becali şi discursul prin care a anunţat un "contract pe viaţă" la FCSB: "E al meu, face doar ce zic eu"
Dinamo face încă un anunţ important! Handbalistul a semnat contractul Dinamo face încă un anunţ important! Handbalistul a semnat contractul
FOTO INCREDIBIL | Cum a "ajuns" un criminal în serie în tribune la un meci de rugby FOTO INCREDIBIL | Cum a "ajuns" un criminal în serie în tribune la un meci de rugby
"Trauma" provocată de Messi unuia dintre cei mai mari fundaşi din istoria fotbalului: "Avea doar 16 ani. După un sfert de oră, l-am rugat pe Ancelotti să mă schimbe"

VIDEO | REAL MADRID CEDEAZĂ SURPRINZĂTOR LA MALLORCA ŞI PIERDE ŞI PRIMUL LOC ÎN FAVOAREA BARCELONEI

Video Publicat pe 19 oct 2019

Real Madrid a fost învinsă cu 1-0 de Mallorca, într-un meci din etapa a 9-a din La Liga, transmis în direct de LOOK SPORT. Unicul gol al meciului a fost reuşit de Junior, în minutul 7. Înfrângerea din Baleare o costă pe Real Madrid şefia clasamentului.

Învingătoare azi în deplasarea cu Eibar (3-0), Barcelona a urcat pe primul loc şi are 19 puncte, cu unul mai mult decât echipa lui Zidane care este acum pe poziţia secundă. De cealaltă parte, Mallorca e abia pe 14 şi are doar 9 puncte.