Giovanni Becali a anunţat marea lovitură din fotbalul românesc: ”A semnat!”

VIDEO | Alexander Zverev a învins revelaţia de la Miami şi s-a calificat în semifinale VIDEO | Alexander Zverev a învins revelaţia de la Miami şi s-a calificat în semifinale
Naţionala Românie de Polo va debuta împotriva Greciei la Jocurile Olimpice Naţionala Românie de Polo va debuta împotriva Greciei la Jocurile Olimpice
Veste excelentă primită de Barcelona! Ce doi ar putea fi apţi pentru meciul cu PSG din Champions League Veste excelentă primită de Barcelona! Ce doi ar putea fi apţi pentru meciul cu PSG din Champions League
Ultimă oră! Antrenorul clubului legendar pleacă de la echipă: ”Vreau să mă concentrez pe ultimele opt meciuri!” Ultimă oră! Antrenorul clubului legendar pleacă de la echipă: ”Vreau să mă concentrez pe ultimele opt meciuri!”
„Îi face un mare rău băiatului pentru că îl tot laudă. Exagerează prea mult!” . Gică Hagi, taxat de fostul mare fotbalist al Stelei „Îi face un mare rău băiatului pentru că îl tot laudă. Exagerează prea mult!” . Gică Hagi, taxat de fostul mare fotbalist al Stelei

VIDEO | REAL MADRID SE ÎMPIEDICĂ DE CELTA VIGO, DAR RĂMÂNE PE PRIMUL LOC ÎN LA LIGA

Video Publicat pe 17 feb 2020

Real Madrid nu a reuşit să treacă de Celta Vigo, scor 2-2, într-un meci din etapa a 24-a din La Liga, transmis în direct de Look Sport. Oaspeţii au deschis scorul încă din minutul 7, graţie reuşitei lui Smolov. Real Madrid a revenit după pauză, când Kroos şi Ramos au marcat pentru 2-1, în minutele 52, respectiv 65, ultimul din penalty. Celta nu s-a dat însă bătută, iar Mina a profitat de slăbiciunile din tabăra madrilenilor şi a egalat cu 5 minute înainte de final, stabilind şi scorul meciului, 2-2.

După această remiză, Real rămâne lider şi are 53 de puncte, cu unul mai mult faţă de rivala Barcelona, care e a doua în La Liga. De partea cealaltă, Celta Vigo are doar 21 de puncte şi se află doar pe locul 17.