Un superstar de la PSG a dezvăluit ce se va întâmpla cu Neymar şi Mbappe din vară Un superstar de la PSG a dezvăluit ce se va întâmpla cu Neymar şi Mbappe din vară
E oficial. S-a stabilit structura barajului de promovare şi menţinere în Liga 1 E oficial. S-a stabilit structura barajului de promovare şi menţinere în Liga 1
Invitat de marcă la FCSB - Academica Clinceni. Pe cine a urmărit Invitat de marcă la FCSB - Academica Clinceni. Pe cine a urmărit
NEWS ALERT | Dezastru la Dinamo. Jucătorii vor să intre în grevă! NEWS ALERT | Dezastru la Dinamo. Jucătorii vor să intre în grevă!
Ianis Hagi, lăudat de un fost coleg: ”Un decar de top, cel mai bun alături de care am jucat” Ianis Hagi, lăudat de un fost coleg: ”Un decar de top, cel mai bun alături de care am jucat”
Val de plecări de la Liverpool. Cine este jucătorul pe care ”cormoranii” îl vor cu orice preţ Val de plecări de la Liverpool. Cine este jucătorul pe care ”cormoranii” îl vor cu orice preţ

VIDEO | REMIZĂ ALBĂ LA CLUJ. ARGEŞUL A OPRIT SERIA DE VICTORII A LUI ”U”

Liga II Publicat pe 25 mar 2019

Universitatea a ratat şansa de a trece pe primul loc în Liga a doua, după 0-0 cu FC Argeş. Studenţii au început bine meciul, trimiţând primul şut pe poartă în minutul 3 prin Pârvulescu. În minutul 15 oaspeţii au înscris prin Buhăescu, dar asistentul a anulat reuşita pe motiv de offside. În minutul 20, Goga a irosit un contraatac, alegând varianta unui şut care s-a dus pe lângă poartă. La finalul primei reprize, el  a fost eliminat pentru un fault la Panait. În partea secundă, gazdele au închis meciul, iar argeşenii au preferat să nu forţeze, mulţumindu-se cu un punct. Până la jocul de duminică, Universitatea a avut o serie de şapte victorii consecutive. Trupa pregătită de Lobonţ a rămas la 2 puncte în spatele liderului Snagov. Etapa următoare va juca în deplasare cu Petrolul Ploieşti, care a pierdut drastic la Timişoara.