Bogdan Lobonţ nu ar fi antrenorul Rapidului | VIDEO EXCLUSIV Bogdan Lobonţ nu ar fi antrenorul Rapidului | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj, astăzi, de la ora 21:45, în direct la Prima Sport 1! Duel tare în lupta pentru cupele europene VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj, astăzi, de la ora 21:45, în direct la Prima Sport 1! Duel tare în lupta pentru cupele europene
VIDEO | Hermannstadt - Petrolul, astăzi, de la ora 19:00, în direct la Prima Sport 1! Meci cu tentă amicală în Superligă VIDEO | Hermannstadt - Petrolul, astăzi, de la ora 19:00, în direct la Prima Sport 1! Meci cu tentă amicală în Superligă
VIDEO | UTA Arad - Oţelul Galaţi, astăzi, de la 16:45, în direct la Prima Sport 1! Meci tare în play-out VIDEO | UTA Arad - Oţelul Galaţi, astăzi, de la 16:45, în direct la Prima Sport 1! Meci tare în play-out
”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia

VIDEO | REMIZĂ ALBĂ LA CLUJ. ARGEŞUL A OPRIT SERIA DE VICTORII A LUI ”U”

Liga II Publicat pe 25 mar 2019

Universitatea a ratat şansa de a trece pe primul loc în Liga a doua, după 0-0 cu FC Argeş. Studenţii au început bine meciul, trimiţând primul şut pe poartă în minutul 3 prin Pârvulescu. În minutul 15 oaspeţii au înscris prin Buhăescu, dar asistentul a anulat reuşita pe motiv de offside. În minutul 20, Goga a irosit un contraatac, alegând varianta unui şut care s-a dus pe lângă poartă. La finalul primei reprize, el  a fost eliminat pentru un fault la Panait. În partea secundă, gazdele au închis meciul, iar argeşenii au preferat să nu forţeze, mulţumindu-se cu un punct. Până la jocul de duminică, Universitatea a avut o serie de şapte victorii consecutive. Trupa pregătită de Lobonţ a rămas la 2 puncte în spatele liderului Snagov. Etapa următoare va juca în deplasare cu Petrolul Ploieşti, care a pierdut drastic la Timişoara.