Rivalii contestă trimiterea Stelei la barajul de promovare în Liga 3: "O decizie anapoda. O vom ataca!" Rivalii contestă trimiterea Stelei la barajul de promovare în Liga 3: "O decizie anapoda. O vom ataca!"
OFICIAL | Manuel Pellegrini, back in bussines! Antrenorul s-a întors în fotbal după 6 luni de pauză OFICIAL | Manuel Pellegrini, back in bussines! Antrenorul s-a întors în fotbal după 6 luni de pauză
Concurenţă pentru Simona: 11 jucătoare de top 30 WTA joacă la Palermo Concurenţă pentru Simona: 11 jucătoare de top 30 WTA joacă la Palermo
FCSB şi Craiova s-au zgârcit la bani, dar acum fotbalistul poate da lovitura. E dorit într-un campionat important şi se oferă câteva milioane de euro pentru el FCSB şi Craiova s-au zgârcit la bani, dar acum fotbalistul poate da lovitura. E dorit într-un campionat important şi se oferă câteva milioane de euro pentru el
Suarez, cuvinte frumoase despre o "ţintă" a Barcelonei: "E un jucător grozav" Suarez, cuvinte frumoase despre o "ţintă" a Barcelonei: "E un jucător grozav"
Elvir Koljic continuă la U Craiova: "«Dragonul» nostru a semnat un nou contract". Pe ce perioadă este valabil contractul Elvir Koljic continuă la U Craiova: "«Dragonul» nostru a semnat un nou contract". Pe ce perioadă este valabil contractul

VIDEO | RIZESPOR ŞI GALATASARAY, EGALE ÎN OPTIMILE CUPEI TURCIEI

Video Publicat pe 15 ian 2020

Rizespor şi Galatasaray au terminat în această seară la egalitate, 1-1, în optimile Cupei Turciei. În direct pe Look Sport 2, gazdele au deschis scorul în minutul 38 prin marocanul Mohamed Abarhoun, însă replica celor de la Galatasaray nu a întârziat. Doar un minut mai târziu Emre Akbaba a egalat şi a stabilit rezultatul final. Remiza o avantajează pe Galatasaray în perspectiva returului. Echipa din Istanbul se califică acum în sferturile de finală şi în cazul unei remize albe.