VIDEO | Tottenham - Wolfsberger 1-0, LIVE pe Look Sport+. Reuşită fabuloasă a lui Dele Alli! Englezii se gândesc la optimile Europa League VIDEO | Tottenham - Wolfsberger 1-0, LIVE pe Look Sport+. Reuşită fabuloasă a lui Dele Alli! Englezii se gândesc la optimile Europa League
Viitorul mai pregăteşte o lovitură. Dobrogenii trimit un portar la Juventus Viitorul mai pregăteşte o lovitură. Dobrogenii trimit un portar la Juventus
Gaz Metan Mediaş nu a fost de acord cu oferta făcută de CFR Cluj, pentru Yuri Matias Gaz Metan Mediaş nu a fost de acord cu oferta făcută de CFR Cluj, pentru Yuri Matias
Veşti bune pentru Mircea Lucescu! Nu sunt cazuri de COVID-19 la Dinamo Kiev, înaintea duelului cu Brugge din Europa League. Belgienii au probleme mari Veşti bune pentru Mircea Lucescu! Nu sunt cazuri de COVID-19 la Dinamo Kiev, înaintea duelului cu Brugge din Europa League. Belgienii au probleme mari
Doliu la CFR Cluj! Un fost fotbalist al ardelenilor a murit la doar 43 de ani Doliu la CFR Cluj! Un fost fotbalist al ardelenilor a murit la doar 43 de ani
Volei Alba-Blaj, victorie fără set pierdut, în semifinalele Challenge Cup la volei feminin Volei Alba-Blaj, victorie fără set pierdut, în semifinalele Challenge Cup la volei feminin

VIDEO | Ruşine istorică pentru Real Madrid. A fost eliminată din Cupa Spaniei de o echipă din liga a treia

Real Madrid Publicat pe 21 ian 2021

Real Madrid a fost eliminată, miercuri, din 16-imile Cupei Spaniei, după ce a fost învinsă, în deplasare, cu 2-1 (0-1), după prelungiri, de Alcoyano, echipă din liga a treia.

Militao a deschis scorul pentru formaţia care ocupă locul 2 în LaLiga, în minutul 45. Gazdele au reuşit să trimită meciul în prelungiri, după reuşita lui Solbes, din minutul 80.

Ramon Lopez a fost eliminat, în minutul 110, şi Alcoyano a jucat finalul prelungirilor în inferioritate numerică.

Cu toate acestea, Casanova a dat lovitura pe contraatac, în minutul 115.