Retragere surprinzătoare din Liga 3! ”Vom rămâne în continuare cu grupele de juniori” Retragere surprinzătoare din Liga 3! ”Vom rămâne în continuare cu grupele de juniori”
„Duo-ul” surpriză propus lui Dan Şucu pentru a salva Rapidul: „Aş face urgent aceste oferte” „Duo-ul” surpriză propus lui Dan Şucu pentru a salva Rapidul: „Aş face urgent aceste oferte”
Unai Emery şi-a prelungit contractul cu Aston Villa Unai Emery şi-a prelungit contractul cu Aston Villa
VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova 0-0, în direct la Prima Sport 1! Ilfovenii joacă cu un om în minus din minutul 23 VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova 0-0, în direct la Prima Sport 1! Ilfovenii joacă cu un om în minus din minutul 23
Cea mai tare ligă e Prima Liga! O nouă emisiune debutează AZI la Prima Sport
Dorin Rotariu semnează! ”Îi place foarte mult atmosfera, clubul” Dorin Rotariu semnează! ”Îi place foarte mult atmosfera, clubul”

VIDEO ǀ Sassuolo - Inter Milano 1-2! Vlad Chiricheş a fost integralist. Programul transmisiunilor Look Sport din Serie A de duminică

Serie A Publicat pe 3 oct 2021

Formaţia Internazionale Milano, cu Ionuţ Radu rezervă, a învins, sâmbătă seară, în deplasare, cu scorul de 2-1, echipa lui Vlad Chiricheş, Sassuolo, într-un meci din etapa a şaptea a campionatului Italiei.

Sassuolo a condus cu scorul de 1-0, prin golul marcat de Berardi în minutul 22, din penalti.

Pentru Inter au înscris Dzeko 58’ şi Martinez 78’ (penalti).

Chiricheş a fost integralist la gazde.

Partidele Bologna – Lazio Roma, Sampdoria – Udinese, Hellas Verona – Spezia, Fiorentina – Napoli, AS Roma – Empoli şi Atalanta – AC Milan se vor disputa duminică.