Guvernul american va despăgubi gimnastele care au fost victimele lui Larry Nassar Guvernul american va despăgubi gimnastele care au fost victimele lui Larry Nassar
Moment inedit în Conference League! A primit două cartonaşe galbene,dar nu a fost eliminat Moment inedit în Conference League! A primit două cartonaşe galbene,dar nu a fost eliminat
Transferul lui Florinel Coman în Qatar, din ce în ce mai criticat: „Acolo te duci când ai 34-35 de ani” Transferul lui Florinel Coman în Qatar, din ce în ce mai criticat: „Acolo te duci când ai 34-35 de ani”
Răzvan Lucescu, mesaj categoric după eliminarea din Conference League: „Nu am fost la nivelul la care trebuia” Răzvan Lucescu, mesaj categoric după eliminarea din Conference League: „Nu am fost la nivelul la care trebuia”
Portarul Nahuel Guzmán a fost suspendat 11 meciuri şi amendat pentru că a îndreptat un laser spre un rival într-un meci din Liga MX Portarul Nahuel Guzmán a fost suspendat 11 meciuri şi amendat pentru că a îndreptat un laser spre un rival într-un meci din Liga MX
ULTIMĂ ORĂ | A fost delegată brigada de arbitri pentru partida Farul - CFR Cluj ULTIMĂ ORĂ | A fost delegată brigada de arbitri pentru partida Farul - CFR Cluj

VIDEO | SEARA FAVORITELOR. JUVENTUS CÂŞTIGĂ ÎN PRELUNGIRI LA MOSCOVA, IAR BAYERN SE IMPUNE LEJER CU OLYMPIAKOS

Champions League Publicat pe 6 nov 2019

Juventus s-a impus în Rusia, 2-1 cu Lokomotiv, într-un meci din grupa D din cadrul UEFA Champions League. În direct pe Look Plus, italienii au deschis scorul încă din minutul 4, când Ramsey a profitat de o gravă eroare a portarului moscovit. Gazdelor le-a revenit culoarea în obraji după doar câteva minute. Aleksey Miranchuk a egalat în minutul 12, iar scorul de 1-1 s-a păstrat până în prelungiri. Atunci, Juventus a marcat golul decisiv, în minutul 90+3, la capătul unei faze excepţionale care l-a avut în prim plan pe Douglas Costa, brazilianul fiind şi cel care a semnat ultima reuşită a meciului.

În grupa B, într-un meci transmis în direct de Look Sport, Bayern s-a impus pe teren propriu fără emoţii, 2-0 cu grecii de la Olympiacos. Golurile au fost marcate de Lewandowski (minutul 69) şi Perisic (89).