VIDEO | Prima reacţie oficială a CFR Cluj după prelungirea stării de urgenţă. Scade şi campioana salariile jucătorilor? VIDEO | Prima reacţie oficială a CFR Cluj după prelungirea stării de urgenţă. Scade şi campioana salariile jucătorilor?
"Nu cred că putem progresa!" Boloni, decizie şoc după ce a dus-o pe Antwerp pe primele locuri în Belgia! Clubul a reacţionat imediat "Nu cred că putem progresa!" Boloni, decizie şoc după ce a dus-o pe Antwerp pe primele locuri în Belgia! Clubul a reacţionat imediat
Turneul legendelor României! Patru generaţii, un singur câştigător! Votează şi tu jucătorii care au scris istorie sub tricolor Turneul legendelor României! Patru generaţii, un singur câştigător! Votează şi tu jucătorii care au scris istorie sub tricolor
Luptător MMA, împuşcat mortal în faţa casei sale! Luptător MMA, împuşcat mortal în faţa casei sale!
Dennis Man, pe lista revelaţiei sezonului din Premeir League. "Încercăm să obţinem cât mai mult!" Câţi bani cere Becali Dennis Man, pe lista revelaţiei sezonului din Premeir League. "Încercăm să obţinem cât mai mult!" Câţi bani cere Becali
"O experienţă pe care nu o doresc nimănui!" Măturii din "infern": prin ce a trecut medicul lui Inter, după ce s-a infectat cu COVID-19 "O experienţă pe care nu o doresc nimănui!" Măturii din "infern": prin ce a trecut medicul lui Inter, după ce s-a infectat cu COVID-19

VIDEO | SEARA FAVORITELOR. JUVENTUS CÂŞTIGĂ ÎN PRELUNGIRI LA MOSCOVA, IAR BAYERN SE IMPUNE LEJER CU OLYMPIAKOS

Champions League Publicat pe 6 nov 2019

Juventus s-a impus în Rusia, 2-1 cu Lokomotiv, într-un meci din grupa D din cadrul UEFA Champions League. În direct pe Look Plus, italienii au deschis scorul încă din minutul 4, când Ramsey a profitat de o gravă eroare a portarului moscovit. Gazdelor le-a revenit culoarea în obraji după doar câteva minute. Aleksey Miranchuk a egalat în minutul 12, iar scorul de 1-1 s-a păstrat până în prelungiri. Atunci, Juventus a marcat golul decisiv, în minutul 90+3, la capătul unei faze excepţionale care l-a avut în prim plan pe Douglas Costa, brazilianul fiind şi cel care a semnat ultima reuşită a meciului.

În grupa B, într-un meci transmis în direct de Look Sport, Bayern s-a impus pe teren propriu fără emoţii, 2-0 cu grecii de la Olympiacos. Golurile au fost marcate de Lewandowski (minutul 69) şi Perisic (89).