LIVE VIDEO | Real Madrid s-a calificat după 3-4 cu Man. City la loviturile de departajare! Bayern este cealaltă semifinalistă, după 1-0 cu Arsenal LIVE VIDEO | Real Madrid s-a calificat după 3-4 cu Man. City la loviturile de departajare! Bayern este cealaltă semifinalistă, după 1-0 cu Arsenal
VIDEO | Bayern îşi salvează sezonul! Kimmich îi duce pe bavarezi în semifinalele Ligii Campionilor VIDEO | Bayern îşi salvează sezonul! Kimmich îi duce pe bavarezi în semifinalele Ligii Campionilor
Florin Maxim vrea să ducă până la final povestea. ”Să dea Dumnezeu să marcăm şi în finală” Florin Maxim vrea să ducă până la final povestea. ”Să dea Dumnezeu să marcăm şi în finală”
Istorie în motorsportul românesc: Dominic Marcu aduce primul titlu absolut într-un campionat de viteză în coastă cu o maşină electrică Istorie în motorsportul românesc: Dominic Marcu aduce primul titlu absolut într-un campionat de viteză în coastă cu o maşină electrică
Corvinul scrie cea mai frumoasă poveste a anului în fotbalul românesc. ”O calificare istorică pentru această echipă minunată, gaşca nebună” Corvinul scrie cea mai frumoasă poveste a anului în fotbalul românesc. ”O calificare istorică pentru această echipă minunată, gaşca nebună”
Juventus Torino trebuie să îi plătească 10 milioane de euro lui Cristiano Ronaldo Juventus Torino trebuie să îi plătească 10 milioane de euro lui Cristiano Ronaldo

VIDEO | SEARĂ HORROR PENTRU LUDOGORETS ŞI CLAUDIU KEŞERU. BULGARII AU FOST UMILIŢI ŞI AU ÎNCASAT 6 GOLURI DE LA ESPANYOL

Video Publicat pe 8 nov 2019

Espanyol a făcut spectacol la Barcelona cu Ludogorets, scor 6-0, într-un meci transmis în direct de Look Sport 3. Cu Claudiu Keşeru titular, bulgarii au încasat gol după gol. Melendo a deschis scorul în minutul 4, iar apoi au marcat Marmol '19, Varga (din penalty - minutul 36), Campuzano '52, Pedrosa '73 şi Ferreyra '76.

O victorie clară a obţinut şi Manchester United cu Partizan Belgrad, 3-0. În direct pe Look Sport, Greenwood a spart gheaţa în minutul 22, iar Martial a semnat golul 2, 11 minute mai târziu. Scorul final a fost stabilit în minutul 49 de Rashford, iar United se impune fără emoţii.

În grupa G, Rangers a trecut de Porto, 2-0, într-un meci transmis în direct de Look Sport 2. Soarta meciului s-a scris în decursul a 4 minute, când scoţienii au marcat prin Morelos (69) şi Davis (73).

În grupa J, Monchengladbach a învins-o pe Roma cu 2-1, golul decisiv fiind reuşit în minutul 90+5. Fazio a marcat în propria poartă şi nemţii conduceau cu 1-0 din minutul 35. Acelaşi Fazio a restabilit egalitatea în minutul 64, însă germanii au lovit decisiv în prelungiri, când Thuram a făcut 2-1.