VIDEO | Bruno Fernandes şi gestul remarcabil făcut în United - Istanbul BB 4-1.  Cum a renunţat portughezul la şansa unui hat-trick în 27 de minute VIDEO | Bruno Fernandes şi gestul remarcabil făcut în United - Istanbul BB 4-1. Cum a renunţat portughezul la şansa unui hat-trick în 27 de minute
VIDEO | Seara "rachetelor" în UCL! Bruno Fernandes, Ronaldo şi Sancho, goluri cu şuturi din afara careului VIDEO | Seara "rachetelor" în UCL! Bruno Fernandes, Ronaldo şi Sancho, goluri cu şuturi din afara careului
Fanii nu mai au răbdare. PCH a trimis un mesaj ambasadorului Spaniei. Cuvinte grele adresate lui Cortacero Fanii nu mai au răbdare. PCH a trimis un mesaj ambasadorului Spaniei. Cuvinte grele adresate lui Cortacero
Unul din cei mai vechi jucători de la Real Madrid vrea să plece. Impresarul a confirmat despărţirea Unul din cei mai vechi jucători de la Real Madrid vrea să plece. Impresarul a confirmat despărţirea
”Din păcate, am luat gol foarte repede, dintr-o prostie”. Ovidiu Herea, supărat, după ce a ratat şansa de a fi lider cu Metaloglobus în Liga 2 ”Din păcate, am luat gol foarte repede, dintr-o prostie”. Ovidiu Herea, supărat, după ce a ratat şansa de a fi lider cu Metaloglobus în Liga 2
Motivul ireal pentru care un jucător de la Brugges a fost exclus din lot, chiar înainte de meciul cu Dortmund Motivul ireal pentru care un jucător de la Brugges a fost exclus din lot, chiar înainte de meciul cu Dortmund

VIDEO | SEARA LUI ”THE SPECIAL ONE”. MANCHESTER UNITED A BĂTUT-O PE JUVENTUS DUPĂ CE A FOST CONDUSĂ. REALUL A DISTRUS-O PE VIKTORIA PLZEN, IAR VALENCIA S-A DISTRAT CU YOUNG BOYS

Champions League Publicat pe 8 nov 2018

Trebuia să fie seara lui Cristiano Ronaldo, dar până la urmă a fost a lui Jose Mourinho. Manchester United a învins-o cu 2-1 pe Juventus şi a făcut un pas important spre optimile Champions League.