Dennis Man, pe urmele lui Mutu! Colosul câştigător de Champions League a pus oferta pe masă: ”A fost coleg cu el şi va intermedia negocierile!”

NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid
Cerut cu insistenţă la Dinamo, Mircea Lucescu a bătut palma! Lovitură mare anunţată

ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune
Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi
Vestea momentul în fotbalul românesc! Internaţionalul român, direct la un grand din Bundesliga: ”Oferta a fost este pe masă!”

VIDEO |SILVA FACE „DUBLA”, IAR BENFICA SE IMPUNE ÎN DERBY-UL CU SPORTING

Video Publicat pe 18 ian 2020

Benfica a câştigat derby-ul cu concitadina Sporting, 2-0, chiar în deplasare, la finele unui meci dramatic. În direct pe Look Sport, Silva a deschis scorul în minutul 80 şi tot el a risipit orice dubiu în minutele suplimentare, când a reuşit „dubla”.

După acest succes, Benfica se desprinde la 7 puncte de următoarea clasată, Porto, şi e tot mai aproape de titlu. Cu 48 de puncte din 17 meciuri, echipa de pe „Estadio da Luz” are 16 victorii şi doar o înfrângere şi pare de neoprit. De cealaltă parte, Sporting nu contează în lupta pentru titlu şi cade pe locul 4, cu 29 de puncte.