LIVE BLOG EURO 2020, ziua a noua | Spania - Polonia se joacă ACUM. Lewandowski & CO. încep bine. Klich trage puţin peste, de la 20 de metri LIVE BLOG EURO 2020, ziua a noua | Spania - Polonia se joacă ACUM. Lewandowski & CO. încep bine. Klich trage puţin peste, de la 20 de metri
Transfer ”extraterestru” reuşit de Barcelona! Catalanii au bătut palma cu Memphis Depay Transfer ”extraterestru” reuşit de Barcelona! Catalanii au bătut palma cu Memphis Depay
Euro 2020 | Clasamentele, programul meciurilor şi rezultatele sunt aici. Cum arată clasamentul locurilor 3 Euro 2020 | Clasamentele, programul meciurilor şi rezultatele sunt aici. Cum arată clasamentul locurilor 3
CFR Cluj a făcut 1-1 cu Ludogoreţ, în al doilea amical din Austria CFR Cluj a făcut 1-1 cu Ludogoreţ, în al doilea amical din Austria
Gabriel Tamaş a devenit preşedinte al FC Voluntari
Negocierile dintre Zdenek Ondrasek şi FCSB, avansate! Negocierile dintre Zdenek Ondrasek şi FCSB, avansate!

VIDEO | Simone Tempestini a câştigat Raliul Maramureşului. Competiţia s-a putut vedea în direct pe Look Sport

Auto-Moto Publicat de Daian Cutu pe 30 mai 2021

Simone Tempestini a câştigat Raliul Maramureşului, a patra etapă a Campionatului Naţional de Raliuri. Competiţia s-a putut vedea în exclusivitate pe Look Sport+.

Pilotul celor de la Napoca Rally Academy şi-a mărit în ziua decisivă avansul la general, în faţa coechipierului Bogdan Marişca. Cei doi şi-au împărţit victoriile pe durata etapei, totul s-a decis pe PS Gutin, acolo unde Tempestini a câştigat cu un avans de peste un minut şi jumătate. Parcurgerea a fost una îngreunată serios de ploaie.

Marişca a recunoscut al final că a ales greşit cauciucurile pentru Gutin şi astfel a pierdut tot. Podiumul a fost completat de Sebastian Barbu, care a profitat de abandonul lui Norbert Maior.

Următoarea etapă va fi peste două săptămâni, Raliul Argeşului, în direct pe Look Sport.