Tony are viaţă grea la Poli Iaşi. ”Nu mi-a plăcut jocul nostru!” Tony are viaţă grea la Poli Iaşi. ”Nu mi-a plăcut jocul nostru!”
Remiză dramatică pentru trupa lui Răzvan Lucescu, contra ultimei clasate din play-off Remiză dramatică pentru trupa lui Răzvan Lucescu, contra ultimei clasate din play-off
Peste 400 dintre cei mai puternici ciclişti din sunt aşteptaţi la primul Campionat European de Mountain Bike din România Peste 400 dintre cei mai puternici ciclişti din sunt aşteptaţi la primul Campionat European de Mountain Bike din România
Anne Hathaway, reacţie devenită virală la un gol al echipei Arsenal. Actriţa s-a bucurat în timpul unui interviu Anne Hathaway, reacţie devenită virală la un gol al echipei Arsenal. Actriţa s-a bucurat în timpul unui interviu
Fernando Torres a semnat cu prima echipă de seniori în calitate de antrenor Fernando Torres a semnat cu prima echipă de seniori în calitate de antrenor
Belinda Bencic a devenit mamă Belinda Bencic a devenit mamă

VIDEO | Spectacol în Serie A, pe Look Sport! Sassuolo - Napoli 3-3. Două goluri înscrise după minutul 90

Serie A Publicat de Andrei Ionascu pe 3 mar 2021

Sassuolo şi Napoli au remizat, scor 3-3, în etapa a 25-a din Serie A, meci transmis pe Look Sport 2. Sassuolo a egalat în minutul 90+5. Fundaşul Vlad Chiricheş nu a fost în lotul echipei Sassuolo, din cauza unei accidentări.

Într-un meci nebun, Sassuolo a condus cu 2-1 la pauză, după autogolul lui Maksimovic (34') şi reuşita din penalty a lui Berardi (45+1'). Zielinski a înscris pentru Napoli în minutul 38.

Di Lorenzo a egalat pentru Napoli în minutul 72. Pe finalul reprizei secunde s-au înscris două goluri. Mai întâi, Insigne a transformat un penalty în minutul 90, apoi Caputo a înscris tot din penalty, în minutul 90+5.

A fost un meci ultraofensiv! Fiecare echipă şi-a creat câte 15 ocazii de gol.

Napoli ocupă locul 5 în clasamentul Serie A, în timp ce Sassuolo se află pe poziţia a opta.

Sursa foto: Twitter Sassuolo