VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt VIDEO | Etapa începe cu o mare controversă! VAR nu a intervenit la eliminarea lui Murgia de la Hermannstadt
”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul ”Am cam exagerat”. L-a distrus pe Istvan Kovacs, dar acum şi-a domolit discursul
Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial Maraton de şah în Times Square pentru un nou record mondial
Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic” Bogdan Lobonţ surprinde înainte de meciul cu FCSB. ”Eu nu pot să schimb nimic”
VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24 VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele sunt în inferioritate numerică din minutul 24
Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri Rapidiştii s-au plictisit de derby-uri

VIDEO | SPECTACOL TOTAL LA BRAGA. PORTO A CÂŞTIGAT GREU, DAR NU MAI E LIDER

Video Publicat pe 1 apr 2019

FC Porto a învins-o pe Sporting Braga, dar după un meci cu multe emoţii. Gazdele au deschis scorul în minutul 4, prin Wilson Eduardo. Tiquinho Soares a făcut 1-1 pentru fostul lider din Portugalia. Cu toate acestea, Braga nu şi-a pierdut curajul, iar în a doua repriză a preluat iar conducerea. Murilo Costa a marcat după o mare greşeală a adversarilor. Soarele a răsărit, însă, din nou pe strada lui FC Porto. În urma unui fault în careu, echipa care a eliminat-o pe Roma a primit penalty. Alex Teles a transformat şi scorul a devenit 2-2. Povestea din minutul 68 s-a repetat şi în minutul 77, iar Porto era în faţa unei mari victorii. Tiquinho Soares a înscris de la punctul cu var şi Porto a luat cele trei puncte. Porto e pe 2 în Primeira Liga, cu 66 de puncte. Tot atâtea puncte are şi liderul Benfica, însă vulturii se prezintă cu un golaveraj mai bun. Braga e pe 4, cu 58 de puncte.