Elias Charalambous a făcut anunţul! Veste extraordinară pentru fanii liderului Elias Charalambous a făcut anunţul! Veste extraordinară pentru fanii liderului
Unai Emery a semnat Unai Emery a semnat
NEWS ALERT | Titularul naţionalei va fi operat! Şanse foarte mici să se recupereze până la EURO NEWS ALERT | Titularul naţionalei va fi operat! Şanse foarte mici să se recupereze până la EURO
NEWS ALERT | Patru arbitri români au fost delegaţi la EURO NEWS ALERT | Patru arbitri români au fost delegaţi la EURO
S-a terminat joaca! Dan Petrescu revine mai repede în Gruia, iar Neluţu Varga va băga mâna adânc în buzunar S-a terminat joaca! Dan Petrescu revine mai repede în Gruia, iar Neluţu Varga va băga mâna adânc în buzunar
Uluitor! S-a aflat motivul pentru care Adrian Mititelu Jr. a făcut supradoza Uluitor! S-a aflat motivul pentru care Adrian Mititelu Jr. a făcut supradoza

VIDEO ǀ Steaua, victorie la scor în faţa lui Dinamo, în Liga Naţională de Polo

Sporturi Publicat de Daian Cutu pe 30 oct 2021

Campioana en-titre, Steaua şi-a respectat blazonul şi a câştigat confruntarea cu Dinamo, din Liga Naţională de Polo. Scorul final a fost 13-3. Confruntarea s-a văzut în direct pe Look Sport+ şi PrimaPlay.

Dinamoviştii au ţinut aproape doar în primul sfert, când erau conduşi la un singur gol, scor 3-2, după care rivalii s-au descătuşat şi au intrat la pauză cu avand clar, 6-2.

Pe final, diferenţa de pe tabelă au luat proporţii, dată fiind şi de lotul mult mai valoros al celor de la Steaua, care reprezintă România în Liga Campionilor. Partida revanşă este duminică, de la ora 11:00, în direct pe Look Sport+ şi PrimaPlay.