VIDEO | FC Botoşani - Dinamo, ASTĂZI, de la 19:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start VIDEO | FC Botoşani - Dinamo, ASTĂZI, de la 19:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start
Retragere surprinzătoare din Liga 3! ”Vom rămâne în continuare cu grupele de juniori” Retragere surprinzătoare din Liga 3! ”Vom rămâne în continuare cu grupele de juniori”
„Duo-ul” surpriză propus lui Dan Şucu pentru a salva Rapidul: „Aş face urgent aceste oferte” „Duo-ul” surpriză propus lui Dan Şucu pentru a salva Rapidul: „Aş face urgent aceste oferte”
Unai Emery şi-a prelungit contractul cu Aston Villa Unai Emery şi-a prelungit contractul cu Aston Villa
VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova 0-0, în direct la Prima Sport 1! Ilfovenii joacă cu un om în minus din minutul 23 VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova 0-0, în direct la Prima Sport 1! Ilfovenii joacă cu un om în minus din minutul 23
Cea mai tare ligă e Prima Liga! O nouă emisiune debutează AZI la Prima Sport

VIDEO |STRATON, DUPĂ UN NOU EŞEC ÎNREGISTRAT DE DINAMO. „ÎMI VINE SĂ PLÂNG”

Noutăți Publicat pe 10 aug 2019

Poli Iaşi s-a distrat în această seară cu Dinamo, scor 2-0, iar situaţia „câinilor” se agravează de la meci la meci. Mădălin Straton, portarul celor de la Dinamo, nu a avut ce face la cele două goluri încasate în meciul cu Poli Iaşi, într-o partidă în care bucureştenii au părut neputincioşi.

„ Ţin să-i felicit pe cei de la Iaşi, pentru scorul şi pentru jocul pe care l-au avut. Referitor la noi, sincer nici nu ştiu ce să mai spun. Sunt atât de supărat... Pur şi simplu îmi vine să plâng de situaţia în care suntem”, a declarat Straton pentru LOOK SPORT.

„Suntem cu toţii vinovaţi, nu ne rămâne decât să mergem înainte, să muncim şi trebuie să începem să câştigăm”, a mai spus portarul dinamoviştilor.