”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

VIDEO | SUAREZ A REVENIT CU O DUBLĂ DE SENZAŢIE ŞI BARCELONA S-A DISTRAT CU VALENCIA

La Liga Publicat pe 15 sep 2019

Barcelona s-a impus clar în faţa Valenciei, 5-2, într-un meci din etapa a 4-a din La Liga şi urcă pe locul 4 în La Liga. În direct pe LOOK SPORT, catalanii au început excelent, iar Fati a deschis scorul încă din minutul 2, după care De Jong a dus scorul la 2-0, doar cinci minute mai târziu.

Chiar dacă francezul Kevin Gameiro a redus din diferenţă în minutul 27, repriza a doua le-a aparţinut gazdelor. Pique (minutul 51) şi Suarez, în minutele 61 şi 82 au dus scorul la 5-1, iar Gomez a mai salvat din onoarea gazdelor în ultimele secvenţe ale jocului.