VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
VIDEO | FCU Craiova - Dinamo 1-1. ”Câinii” ratează o victorie ce părea facilă VIDEO | FCU Craiova - Dinamo 1-1. ”Câinii” ratează o victorie ce părea facilă
VIDEO | Sheffield - Burnley 1-4. Oaspeţii câştigă duelul suferinţei şi speră la salvarea de la retrogradare VIDEO | Sheffield - Burnley 1-4. Oaspeţii câştigă duelul suferinţei şi speră la salvarea de la retrogradare
George Puşcaş, decisiv pentru Bari, în duelul cu echipa lui Marius Marin George Puşcaş, decisiv pentru Bari, în duelul cu echipa lui Marius Marin
Pârvu, sincer după eşecul cu Poli Iaşi: ”Nu este doar Tavi Vâlceanu în echipă, el ne-a scos în mai multe meciuri!”

Echipa masculină de sabie juniori a României este vicecampioană mondială Echipa masculină de sabie juniori a României este vicecampioană mondială

VIDEO | SURPRIZĂ LA CLINCENI. BOTOŞANIUL PĂRĂSEŞTE CUPA ELIMINATĂ DE ACADEMICA

Cupa României Publicat pe 30 oct 2019

Academica Clinceni s-a calificat în sferturile Cupei, după ce a învins cu 2-0 pe FC Botoşani. Rezultatul poate fi privit ca o surpriză, mai ales că moldovenii eliminaseră chiar CFR-ul în turul anterior. Azi, golurile Clinceniului au fost marcate de Patriche în minutul 34 şi Nsiah în minutul 85.