O nenorocire nu vine niciodată singură! Fratele unui star din NBA a fost suspendat pe viaţă, iar altul a fost condamnat la închisoare cu executare O nenorocire nu vine niciodată singură! Fratele unui star din NBA a fost suspendat pe viaţă, iar altul a fost condamnat la închisoare cu executare
Revenire de senzaţie în Superligă? Declaraţia dată de fostul jucător din Gruia Revenire de senzaţie în Superligă? Declaraţia dată de fostul jucător din Gruia
Gabi Tamaş revine pe teren Gabi Tamaş revine pe teren
NEWS ALERT | Lovitură grea încasată de CFR Cluj! Un titular s-a "rupt" şi ratează derby-ul cu Universitatea Craiova NEWS ALERT | Lovitură grea încasată de CFR Cluj! Un titular s-a "rupt" şi ratează derby-ul cu Universitatea Craiova
Ciprian Marica a numit atacantul care nu are voie să lipsească de la Campionatul European! "Este cel mai în formă" Ciprian Marica a numit atacantul care nu are voie să lipsească de la Campionatul European! "Este cel mai în formă"
VIDEO | Madison Square Garden s-a cutremurat! Final nebun în meciul câştigat de New York Knicks împotriva Philadelphiei 76ers VIDEO | Madison Square Garden s-a cutremurat! Final nebun în meciul câştigat de New York Knicks împotriva Philadelphiei 76ers

VIDEO | SURPRIZĂ PE „OLIMPICO”. BELOTTI LOVEŞTE DE DOUĂ ORI ŞI TORINO IA CELE 3 PUNCTE ÎN FAŢA ROMEI

Video Publicat pe 6 ian 2020

Roma pierde pe teren propriu, 0-2 cu AC Torino, în chiar primul meci oficial disputat în nou an de echipa pregătită de Paulo Fonseca. În direct pe Look Plus, Andrea Belotti a lovit prima dată în prelungirile primei reprize, după care a făcut-o din nou, cu 6 minute înainte de sfârşitul timpului regulamentar, când a tranformat un penalty.

S-a terminat 2-0 pentru Torino, rezultat surprinzător, care îi îndepărtează pe romani de primele 3 poziţii, pe care se află Inter şi Juventus, ambele cu câte 42 de puncte, şi rivala de moarte a Romei, concitadina Lazio (39 de puncte). Roma rămâne pe 4 şi are 35 de puncte, în timp ce Torino urcă de pe locul 11 până pe poziţia a noua şi face 24 de puncte.