Messi, reacţie vehementă după ultimele zvonuri în privinţa sa. Ce l-a înfuriat pe starul Barcelonei Messi, reacţie vehementă după ultimele zvonuri în privinţa sa. Ce l-a înfuriat pe starul Barcelonei
Gigi Becali intră prin alunecare la Gardoş. „Becali dă banii, ce mai vrei de la Becali? Te-ar ajuta, ar juca în locul tău, dar nu poate”, Gigi Becali intră prin alunecare la Gardoş. „Becali dă banii, ce mai vrei de la Becali? Te-ar ajuta, ar juca în locul tău, dar nu poate”,
Transferul la care nimeni nu se mai gândea! Real Madrid şi Juventus, gata să se aşeze la masa negocierilor Transferul la care nimeni nu se mai gândea! Real Madrid şi Juventus, gata să se aşeze la masa negocierilor
Becali şi-a luat măsuri de precauţie pe timp de pandemie. Un singur fotbalist important a lipsit de la testarea de azi Becali şi-a luat măsuri de precauţie pe timp de pandemie. Un singur fotbalist important a lipsit de la testarea de azi
Furtună la Barcelona: Messi, ironizat chiar de un coleg de echipă. Fotografia care face cât o mie de cuvinte Furtună la Barcelona: Messi, ironizat chiar de un coleg de echipă. Fotografia care face cât o mie de cuvinte
Milan caută să dea o lovitură. Antrenorul curtat insistent de „Diavolul milanez” Milan caută să dea o lovitură. Antrenorul curtat insistent de „Diavolul milanez”

VIDEO | SURPRIZA STARTULUI DE SEZON ÎN LIGUE 1. PSG, ÎNVINSĂ DE RENNES

Ligue 1 Publicat pe 19 aug 2019

Campioana en titre, Paris Saint Germain, a fost învinsă surprinzător în cea de-a doua etapă a Campionatului Franţei, 1-2 cu Rennes. PSG a deschis scorul în minutul 36, prin Cavani, numai că gazdele au egalat în penultimul minut al primei reprize prin Niang. Iar după reluare, Rennes a lovit decisiv, prin Del Castillo, care a înscris în minutul 48.