VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova 0-0, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova 0-0, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
Un nou nume a apărut pe lista de transferuri la FCSB. ”Are 11 goluri în 20 de meciuri” Un nou nume a apărut pe lista de transferuri la FCSB. ”Are 11 goluri în 20 de meciuri”
Gigi Becali nu s-a ferit de cuvinte în privinţa retrogradării echipei FCU Craiova: ”Trebuie să cadă” Gigi Becali nu s-a ferit de cuvinte în privinţa retrogradării echipei FCU Craiova: ”Trebuie să cadă”
Motivul ireal pentru care un fotbalist iranian a fost sancţionat Motivul ireal pentru care un fotbalist iranian a fost sancţionat
Situaţie complicată la o echipă cu pretenţii. ”Din antrenor apreciat, respectat, eşti un nimeni acum!” Situaţie complicată la o echipă cu pretenţii. ”Din antrenor apreciat, respectat, eşti un nimeni acum!”
Sergio Rico va fi supus unor noi teste, înaintea de revenirea în competiţie Sergio Rico va fi supus unor noi teste, înaintea de revenirea în competiţie

VIDEO | SURPRIZA STARTULUI DE SEZON ÎN LIGUE 1. PSG, ÎNVINSĂ DE RENNES

Ligue 1 Publicat pe 19 aug 2019

Campioana en titre, Paris Saint Germain, a fost învinsă surprinzător în cea de-a doua etapă a Campionatului Franţei, 1-2 cu Rennes. PSG a deschis scorul în minutul 36, prin Cavani, numai că gazdele au egalat în penultimul minut al primei reprize prin Niang. Iar după reluare, Rennes a lovit decisiv, prin Del Castillo, care a înscris în minutul 48.