Stadion stelar într-un oraş legendar al ţării. Real Madrid este aşteptată Stadion stelar într-un oraş legendar al ţării. Real Madrid este aşteptată
Claudiu Keşeru îi răspunde lui Mircea Rednic: „Contractul nu a fost respectat” | EXCLUSIV Claudiu Keşeru îi răspunde lui Mircea Rednic: „Contractul nu a fost respectat” | EXCLUSIV
Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!” Căpitanul lui Dinamo, mesaj clar: ”Singurul meci în care mai depindem de noi!”
VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie VIDEO | AS Roma a câştigat în prelungiri cu Udinese, în continuarea meciului întrerupt pe 14 aprilie
VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-1, în direct la Prima Sport 1! Bîrligea deschide scorul VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-1, în direct la Prima Sport 1! Bîrligea deschide scorul
Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off"  | EXCLUSIV Pierdere mare pentru un club cu pretenţii din Superliga: "Nu îi văd în play-off" | EXCLUSIV

VIDEO | TRECE ATLANTICUL? FLORIN TĂNASE, DORIT DE RIVALA ECHIPEI LUI MITRIŢĂ

Video Publicat pe 13 iun 2019

Florin Tănase poate da lovitura. Atacantul FCSB-ului e foarte aproape să semneze cu americanii de la New York Red Bulls, rivala locală a echipei unde joacă fostul oltean Mitriţă. Potrivit gsp, singurul detaliu care întârzie semnarea contractului e moneda de transfer. Americanii oferă 5 milioane de dolari, dar Becali vrea suma asta în euro. Dacă transferul s-ar realiza, atunci Tănase ar fi al doilea jucător din Liga 1 care alege banii americanilor în acest an. Mitriţă a marcat deja pentru New York City şi a fost felicitat inclusiv de Guardiola după ultimul joc. Florin Tănase are 24 de ani, joacă de 3 sezoane la FCSB şi e cotat la 1,5 milioane de euro.