VIDEO | Juventus a pierdut returul cu Lazio, dar s-a calificat în finala Coppa Italia VIDEO | Juventus a pierdut returul cu Lazio, dar s-a calificat în finala Coppa Italia
VIDEO | Arsenal - Chelsea 5-0. ”Tunarii” au tras cu toată muniţia în londonezi VIDEO | Arsenal - Chelsea 5-0. ”Tunarii” au tras cu toată muniţia în londonezi
Toate drumurile duc la Marius Şumudică: „Vom avea o şedinţă şi vom vedea” Toate drumurile duc la Marius Şumudică: „Vom avea o şedinţă şi vom vedea”
”Eu sunt genul de băiat care care crede până în ultimul minut”. Sebastian Mailat o răpune pe Dinamo în prelungiri ”Eu sunt genul de băiat care care crede până în ultimul minut”. Sebastian Mailat o răpune pe Dinamo în prelungiri
Mesajul lui Bogdan Andone după ce FC Botoşani a bătut-o pe Dinamo: ”Suntem obişnuiţi cu presiunea asta!”

Final de sezon cu mare presiune pentru Zeljko Kopic. Dinamo e la retrogradare. ”Trebuie să ne revenim şi să jucăm” Final de sezon cu mare presiune pentru Zeljko Kopic. Dinamo e la retrogradare. ”Trebuie să ne revenim şi să jucăm”

VIDEO |UMILINŢĂ PENTRU GENOA ŞI IONUŢ RADU. „GRIFONII” PIERD LA SCOR CU PARMA, IAR ROMÂNUL ÎNCASEAZĂ 5 GOLURI ÎNTR-UN SINGUR MECI

Video Publicat pe 20 oct 2019

Genoa a pierdut la scor în deplasarea de la Parma, 1-5, într-un meci transmis în direct din etapa a 8-a din Serie A. În direct pe LOOK SPORT, Parma a marcat gol după gol în poarta lui Ionuţ Radu. Golurile au fost reuşite de Kucka (minutul 38), Cornelius (42, 45+1 şi 51) şi Kulusevski (79), respectiv Pinamonti (52).

După 8 runde, Genoa se află pe locul 19, penultimul în clasament şi are doar 5 puncte. De cealaltă parte, Parma e pe 8 cu 12 puncte.