”I-am certat un pic pe jucători”. Mircea Rednic şi-a îndeplinit obiectivul la UTA ”I-am certat un pic pe jucători”. Mircea Rednic şi-a îndeplinit obiectivul la UTA
Zoltan Ritli, fostul portar al Stelei, a fost numit director tehnic Zoltan Ritli, fostul portar al Stelei, a fost numit director tehnic
Dorinel Munteanu îşi distruge jucătorii după eşecul cu UTA: ”Greşeală de curtea şcolii!”

George Puşcaş a fost operat! Cât va lipsi atacantul român George Puşcaş a fost operat! Cât va lipsi atacantul român
Mesaj pentru Adrian Mititelu după haosul de la Craiova: ”O poate bate o echipă de Liga 3!”

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul trei la Mutua Madrid Open. Ea ar putea să o înfrunte pe Iga Swiatek Sorana Cîrstea s-a calificat în turul trei la Mutua Madrid Open. Ea ar putea să o înfrunte pe Iga Swiatek

VIDEO | UNIVERSITATEA CRAIOVA SE ÎMPIEDICĂ DE CHINDIA. DÂMBOVIŢENII AU JUCAT ÎN 10 APROAPE TREI SFERTURI DE MECI

Video Publicat pe 9 nov 2019

Chindia Târgovişte şi Universitatea Craiova au terminat la egalitate, 1-1, într-un meci transmis în direct de Look Plus. Dâmboviţenii l-au pierdut pe Ivancic încă din minutul 27, după ce acesta a văzut cartonaşul roşu. Chiar şi aşa, cei care au deschis scorul au fost fotbaliştii lui Viorel Moldovan, care au marcat în minutul 61 prin Bic, însă oltenii au egalat rapid, doar 3 minute mai târziu, când Cicâldău l-a învins pe Aioani din lovitură liberă.

După acest meci, Universitatea rămâne pe locul 4, cu 28 de puncte, şi ratează şansa să egaleze în clasament liderul CFR Cluj (30 de puncte). De celalată parte, Chindia se află pe locul 10 şi are 17 puncte.