”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

VIDEO | Valencia - Osasuna 1-1, pe Look Sport. 'Liliecii' continuă parcursul slab în LaLiga

La Liga Publicat de Andrei Ionascu pe 21 ian 2021

Valencia şi Osasuna au remizat, scor 1-1, în etapa a 19-a din LaLiga, în direct pe Look Sport. 'Liliecii' continuă evoluţiile slabe în acest sezon, iar Osasuna este fără victorie în campionat din octombrie 2020.

Oaspeţii au condus la pauză, după reuşita lui Calleri din minutul 42. În repriza a doua, deşi a trimis un singur şut pe poartă, Valencia a egalat după autogolul lui Garcia, în minutul 69.

Valencia ocupă locul 14 în LaLiga, în timp ce Osasuna se află pe penultimul loc.

Sursa foto: Twitter Valencia