Tragerile la sorţi pentru sferturile şi semifinalele Champions League şi Europa League sunt LIVE pe Look Plus şi online, vineri, de la 13:00 Tragerile la sorţi pentru sferturile şi semifinalele Champions League şi Europa League sunt LIVE pe Look Plus şi online, vineri, de la 13:00
Copenhaga s-a interesat de un jucător de la FCSB, dar Becali nici n-a vrut să audă: "Speră să ia mai mult decât pe Man! Va fi cea mai spectaculoasă afacere" Copenhaga s-a interesat de un jucător de la FCSB, dar Becali nici n-a vrut să audă: "Speră să ia mai mult decât pe Man! Va fi cea mai spectaculoasă afacere"
VIDEO | Inter, doar egal cu Verona. Trupa lui Conte ratează şansa de a urca pe locul 3 în Serie A. Finalul de sezon se anunţă extrem de strâns la podium VIDEO | Inter, doar egal cu Verona. Trupa lui Conte ratează şansa de a urca pe locul 3 în Serie A. Finalul de sezon se anunţă extrem de strâns la podium
Două noi turnee adăugate de WTA în provizoriu şi o modificare în modul de calculare al clasamentului mondial! Simona Halep rămâne pe locul 2 Două noi turnee adăugate de WTA în provizoriu şi o modificare în modul de calculare al clasamentului mondial! Simona Halep rămâne pe locul 2
VIDEO | Athletic Bilbao - FC Sevilla 1-2. Oaspeţii întorc partida şi o egalează pe Atletico Madrid în La Liga VIDEO | Athletic Bilbao - FC Sevilla 1-2. Oaspeţii întorc partida şi o egalează pe Atletico Madrid în La Liga
Victorie cu emoţii pentru liderul din Portugalia. Tondela - Porto 1-3 Victorie cu emoţii pentru liderul din Portugalia. Tondela - Porto 1-3

VIDEO | VARĂ AGITATĂ ÎN FORMULA 1

Video Publicat pe 6 aug 2019

Marele Premiu al Ungariei a consemnat finalul primei părţi a sezonului în Formula 1. Urmează acum o vacanţă de o lună, perioadă în care va fi decis şi viitorul multor piloţi.