Spectacolul Lord of the Dance se pregăteşte de o nouă sală plină pe 21 mai, la Bucureşti Spectacolul Lord of the Dance se pregăteşte de o nouă sală plină pe 21 mai, la Bucureşti
”Ne gândim doar la victorie”. Elias Charalambous vrea să încheie lupta la titlu în derby-ul cu Rapid ”Ne gândim doar la victorie”. Elias Charalambous vrea să încheie lupta la titlu în derby-ul cu Rapid
Adrian Mutu, ofertat de liderul unui campionat! Unde ar putea ajunge tehnicianul Adrian Mutu, ofertat de liderul unui campionat! Unde ar putea ajunge tehnicianul
Doi jucători ai Corvinului Hunedoara sunt doriţi în Superliga Doi jucători ai Corvinului Hunedoara sunt doriţi în Superliga
Zinedine Zidane revine! A bătut palma cu noua echipă şi mai rămâne doar să semneze contractul Zinedine Zidane revine! A bătut palma cu noua echipă şi mai rămâne doar să semneze contractul
Vincenzo Italiano a sărutat o jurnalistă după un gol al Fiorentinei la meciul cu Viktoria Plzen, din Conference League Vincenzo Italiano a sărutat o jurnalistă după un gol al Fiorentinei la meciul cu Viktoria Plzen, din Conference League

VIDEO | VESTE BUNĂ PENTRU CFR CLUJ. RENNES NU A REUŞIT SĂ TREACĂ NICI DE LILLE, DUPĂ CE REMIZASE CU CELTIC

Ligue 1 Publicat pe 22 sep 2019

Rennes şi Lille au terminat la egalitate, azi, într-un meci din etapa a şasea a Ligue 1. În direct pe Look Sport 2, oaspeţii au deschis scorul în minutul 47 prin Jonathan Ikone. Rennes a reacţionat şi a reuşit să restabilească egalitatea, graţie golului marcat de Adrien Hunou, în minutul 68. Nu a reuşit însă mai mult, astfel că viitoarea adeversară a CFR-ului în Europa League este la al doilea rezultat de egalitate consecutiv pe teren propriu, după cel de joi, din competiţia europeană, 1-1 cu Celtic.