VIDEO | ”Felicitări jucătorilor mei pentru reacţia de care au dat dovadă”. Interimarul Dican dă lovitura în Bănie VIDEO | ”Felicitări jucătorilor mei pentru reacţia de care au dat dovadă”. Interimarul Dican dă lovitura în Bănie
VIDEO | Brighton - Manchester City 0-4. Pep Guardiola îi predă o lecţie dură lui Roberto De Zerbi VIDEO | Brighton - Manchester City 0-4. Pep Guardiola îi predă o lecţie dură lui Roberto De Zerbi
Ipoteză şocantă! Jucătorii Universităţii Craiova, pe mână cu Mihai Rotaru? | EXCLUSIV Ipoteză şocantă! Jucătorii Universităţii Craiova, pe mână cu Mihai Rotaru? | EXCLUSIV
VIDEO | ”Pentru asta trag, încerc să demonstrez”. Reacţia lui Răzvan Sava, după ce a reuşit o paradă fabuloasă în stilul Lunin VIDEO | ”Pentru asta trag, încerc să demonstrez”. Reacţia lui Răzvan Sava, după ce a reuşit o paradă fabuloasă în stilul Lunin
VIDEO | Costel Gâlcă se aştepta să aibă meci greu cu CFR. ”Am fost prea respectuoşi cu ei” VIDEO | Costel Gâlcă se aştepta să aibă meci greu cu CFR. ”Am fost prea respectuoşi cu ei”
Adrian Mutu a fost ”făcut praf” de un jucător de la CFR, care şi-a anunţat plecarea. ”Pentru mine nu are caracter” Adrian Mutu a fost ”făcut praf” de un jucător de la CFR, care şi-a anunţat plecarea. ”Pentru mine nu are caracter”

VIDEO | VESTE BUNĂ PENTRU CFR: RENNES E LA PĂMÂNT! BRETONII NU AU MAI CÂŞTIGAT ÎN ULTIMELE 9 MECIURI ŞI SE AFLĂ ÎN PICAJ

Video Publicat pe 20 oct 2019

Viitoarea adversară a CFR-ului în grupele Europa League, Rennes, nu se regăseşte, deşi a avut un start de sezon excelent, cu o victorie surprinzătoare în faţa lui PSG. De această dată, Rennes a pierdut la Monte Carlo, 2-3 cu codaşa Monaco, şi este abia pe 12 în Ligue 1, cu tot atâtea puncte. E adevărat, bretonii au condus cu 2-1 la un moment dat şi au încasat golul decisiv în prelungiri, însă merită amintit că nu au mai câştigat niciun meci din ultimele 9!

Golurile lui Rennes au fost reuşite de Maouassa (minutul 12) şi Hunou (48), în timp ce pentru învingători au marcat Ben Yedder (minutele 3 şi 90+3) şi Slimani (56).

CFR Cluj o va întâlni pe Rennes în deplasare, joi, 24 octombrie, de la ora 22.00. Meciul contează pentru grupele Europa League şi va fi transmis în direct de LOOK PLUS.