Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren
Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt" Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt"
Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua
VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou
Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani
Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină

VIDEO | VEŞTI BUNE PENTRU CFR CLUJ. RENNES NU SE REGĂSEŞTE NICI ÎN CAMPIONATUL FRANŢEI

Video Publicat pe 6 oct 2019

Învinsă joi la Roma de Lazio (2-1), viitoarea adversară a CFR-ului în Europa League, Rennes, a pierdut pe teren propriu meciul cu Reims, 0-1. În direct pe LOOK SPORT 2, Boulaye Dia a marcat unicul gol al partidei în minutul 49 şi Rennes nu a mai câştigat de şase meciuri, cinci în campionat şi unul în Europa League. Prestaţiile mai puţin reuşite i-au trimis pe cei de la Rennes pe locul 10 în Ligue 1, cu 12 puncte. În schimb, învingătoarea de azi, Reims, este pe 6 şi are 14 puncte.