I-a decis soarta Istvan Kovacs Barcelonei? Centralul din Superligă l-a eliminat pe Araujo, iar PSG a egalat. Arbitrul i-a arătat cartonaşul roşu şi lui Xavi | VIDEO

Marius Şumudică anunţă următorul mare tun dat de Rapid: ”E cel mai bun atacant din România” Marius Şumudică anunţă următorul mare tun dat de Rapid: ”E cel mai bun atacant din România”
Fostul mare fotbalist critică decizia lui Florinel Coman de pleca în Qatar: „Pierzi 20% din ceea ce ştii” Fostul mare fotbalist critică decizia lui Florinel Coman de pleca în Qatar: „Pierzi 20% din ceea ce ştii”
LIVE VIDEO | Barcelona - PSG 1-3, în direct la Prima Sport 1! Borussia Dortmund - Atletico Madrid 2-2, în direct la Prima Sport 2 LIVE VIDEO | Barcelona - PSG 1-3, în direct la Prima Sport 1! Borussia Dortmund - Atletico Madrid 2-2, în direct la Prima Sport 2
Rafael Nadal s-a calificat în turul doi la Barcelona Rafael Nadal s-a calificat în turul doi la Barcelona
Ultimă oră! Dennis Man, pe urmele lui Adrian Mutu. Gigantul din Serie A care îl doreşte pe internaţionalul român

VIDEO | VEŞTI PROASTE PENTRU CONTRA: ANDONE S-A ACCIDENTAT. CE S-A ÎNTÂMPLAT ÎN MECIUL JUCAT DE GALATA PE TERENUL ECHIPEI LUI ŞUMUDICĂ

Video Publicat pe 9 nov 2019

Galatasaray s-a impus cu 2-0 în deplasare, cu Gaziantep, într-un meci din Superliga turcă. În direct pe Look Sport 3, meciul a început cum nu se putea mai prost pentru Florin Andone. Atacantul oaspeţilor s-a accidentat în minutul 9 şi a părăsit la scurt timp terenul.

Chiar şi fără el, Galatasaray nu a avut probleme cu echipa lui Marius Şumudică. Omer Bayram (minutul 22) şi algerianul Sofiane Feghouli (43) au lămurit lucrurile încă din prima repriză.

După acest succes, Galatasaray face 19 puncte şi urcă pe locul 4, în timp ce gazdele din această seară rămân pe poziţia a noua cu 15 puncte.