E gata! Cine va arbitra Universitatea Craiova - Rapid

Dennis Man, pe urmele lui Mutu! Colosul câştigător de Champions League a pus oferta pe masă: ”A fost coleg cu el şi va intermedia negocierile!”

NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid
Cerut cu insistenţă la Dinamo, Mircea Lucescu a bătut palma! Lovitură mare anunţată

ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune
Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi

VIDEO | VICTORIA CARE O FACE PE LIVERPOOL SĂ VISEZE LA TITLU. SALAH A DAT GOLUL ANULUI CU CHELSEA

Video Publicat pe 15 apr 2019

Liverpool s-a impus în faţa lui Chelsea şi a revenit pe primul loc în Premier League. Pe finalul primei reprize a derby-ului de pe Anfield, Matip putea deschide scorul, dar Kepa i-a salvat pe albaştri. Echipa antrenată de Jurgen Klopp a înscris prin Mane în minutul 51 din centrarea lui Henderson. După două minute, Salah a majorat avantajul gazdelor, marcând printr-un şut de la 20 de metri care poate concura la golul anului în Premier League. Albaştrii puteau reveni în meci, dar Hazard a lovit bara în minutul 58, după ce a rămas singur cu Allison. În urma acestei victorii, Liverpool are două puncte peste City, dar echipa lui Guardiola are o restanţă cu rivalii de la United. Cormoranii vor juca miercuri returul cu Porto din sferturile Champions League. Meciul va fi transmis de LOOK SPORT, începând cu ora 22:00.