Daniel Niculae, declaraţii de ultim moment despre dosarul în care este implicat: „Nişte mizerii” Daniel Niculae, declaraţii de ultim moment despre dosarul în care este implicat: „Nişte mizerii”
VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova 0-0, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova 0-0, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
Un nou nume a apărut pe lista de transferuri la FCSB. ”Are 11 goluri în 20 de meciuri” Un nou nume a apărut pe lista de transferuri la FCSB. ”Are 11 goluri în 20 de meciuri”
Gigi Becali nu s-a ferit de cuvinte în privinţa retrogradării echipei FCU Craiova: ”Trebuie să cadă” Gigi Becali nu s-a ferit de cuvinte în privinţa retrogradării echipei FCU Craiova: ”Trebuie să cadă”
Motivul ireal pentru care un fotbalist iranian a fost sancţionat Motivul ireal pentru care un fotbalist iranian a fost sancţionat
Situaţie complicată la o echipă cu pretenţii. ”Din antrenor apreciat, respectat, eşti un nimeni acum!” Situaţie complicată la o echipă cu pretenţii. ”Din antrenor apreciat, respectat, eşti un nimeni acum!”

VIDEO | VICTORIE CATEGORICĂ PENTRU ”U” CLUJ LA DEBUTUL LUI MIRCEA COJOCARU

Liga II Publicat pe 26 oct 2018

Universitatea Cluj s-a impus categoric în faţa celor de la ACS Poli Timişoara. Atacantul adus de la Viitorul, Cristi Gavra, a fost primul care a marcat în partida de pe Cluj Arena. În minutul 47, portarul bănăţenilor, Contra, a făcut o gafă monumentală şi a fost taxat de Doru Dumitrescu. Acesta din urmă a înscris cu un lob superb. Şepcile roşii au continuat să atace, iar în minutul 69, Gavra a realizat dubla. Veteranul ardelenilor, Dorin Goga, a închis tabela cu o lovitură de cap.