”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

VIDEO | VICTORIE DRAMATICĂ PENTRU REAL LA AMSTERDAM. AJAX A AVUT UN GOL ANULAT DUPĂ CONSULTAREA VAR

Video Publicat pe 14 feb 2019

Campioana Europei a făcut un prim pas către sferturile Champions League, după 2-1 cu Ajax Amsterdam. Lăncierii au reuşit să marcheze în minutul 36, la lovitura de cap a lui Nicolas Tagliafico. Centralul Dusan Tadic a consultat, însă, proba video şi a anulat golul pe motiv de offside (39:15). După revenirea de la cabine, Real Madrid a deschis scorul prin Karim Benzema. Francezul a ajuns, astfel, la 5 reuşite în actuala ediţie de Champions League. Hakim Ziyech a egalat pentru olandezi după un contraatac rapid. Realul nu a renunţat şi a revenit la conducere prin golul lui Marco Asensio. Ajax a avut o şansă uriaşă de 2-2, dar Dolberg nu l-a putut învinge pe Courtois din poziţie ideală. A doua manşă este programată pe 5 martie, în capitala Spaniei.