VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 2-1. Moldovenii dau lovitura şi se califică după două decenii în finala Cupei VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 2-1. Moldovenii dau lovitura şi se califică după două decenii în finala Cupei
O supravieţuitoare a cancerului la sân va alerga topless la maratonul de la Londra pentru a contribui la eliminarea stigmatului mastectomiei O supravieţuitoare a cancerului la sân va alerga topless la maratonul de la Londra pentru a contribui la eliminarea stigmatului mastectomiei
Englezii l-au distrus pe Haaland după eliminarea din sferturi: „A căzut îngrozitor! Nu a arătat nimic” Englezii l-au distrus pe Haaland după eliminarea din sferturi: „A căzut îngrozitor! Nu a arătat nimic”
Fraţii Maior, la start în a doua etapă din Campionatul Mondial de Raliuri
CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii
Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari

VINTILĂ, AROGANT DUPĂ CE FCSB TRECE DE „U” CLUJ. „N-AM AVUT NICIUN MOMENT EMOŢII PENTRU CALIFICARE”

Video Publicat pe 29 oct 2019

FCSB se impune greu la Cluj, 1-0 cu Universitatea, dar echipa lui Bogdan Argeş Vintilă a tremurat serios pentru victorie. Chiar şi aşa, tehnicianul oaspeţilor susţine că nu s-a pus niciun moment problema câştigătoarei, deşi clujenii au ratat o mulţime de ocazii.

„Important e că ne-am calificat şi mergem mai departe. Normal că am avut şi noi multe ocazii, puteam marca de mai multe ori, dar cumva am jucat cu garda jos şi ei au avut câteva ocazii. N-am avut niciun moment emoţii pentru calificare. Noi avem jucători mai maturi, cu capul pe umeri, şi chiar dacă ne egalau tot câştigam. Sunt mulţumit de efort şi de ceea ce au făcut băieţii”, a declarat Vintilă, la emisiunea Fotbal Look, în direct pe Look Plus.