Gaz Metan Mediaş nu a fost de acord cu oferta făcută de CFR Cluj, pentru Yuri Matias Gaz Metan Mediaş nu a fost de acord cu oferta făcută de CFR Cluj, pentru Yuri Matias
Veşti bune pentru Mircea Lucescu! Nu sunt cazuri de COVID-19 la Dinamo Kiev, înaintea duelului cu Brugge din Europa League. Belgienii au probleme mari Veşti bune pentru Mircea Lucescu! Nu sunt cazuri de COVID-19 la Dinamo Kiev, înaintea duelului cu Brugge din Europa League. Belgienii au probleme mari
Doliu la CFR Cluj! Un fost fotbalist al ardelenilor a murit la doar 43 de ani Doliu la CFR Cluj! Un fost fotbalist al ardelenilor a murit la doar 43 de ani
VIDEO | Tottenham - Wolfsberger 1-0, LIVE pe Look Sport+. Englezii sunt aproape calificaţi în optimile Europa League VIDEO | Tottenham - Wolfsberger 1-0, LIVE pe Look Sport+. Englezii sunt aproape calificaţi în optimile Europa League
Volei Alba-Blaj, victorie fără set pierdut, în semifinalele Challenge Cup la volei feminin Volei Alba-Blaj, victorie fără set pierdut, în semifinalele Challenge Cup la volei feminin
Marius Şumudică, detalii inedite despre demiterea lui Dan Petrescu de la Kayseri. ”Era foarte criticat de fani, în media, erau foarte nemulţumiţi de modul cum se prezenta echipa în teren” Marius Şumudică, detalii inedite despre demiterea lui Dan Petrescu de la Kayseri. ”Era foarte criticat de fani, în media, erau foarte nemulţumiţi de modul cum se prezenta echipa în teren”

Webo va sta pe banca lui Basaksehir la rejucarea cu PSG. UEFA a anulat decizia arbitrilor români

Champions League Publicat de Daian Cutu pe 9 dec 2020

Clubul Istanbul Başakşehir a anunţat, miercuri, că antrenorul secund Pierre Webo se va afla pe bancă în această seară, la reluarea meciului cu Paris Saint-Germain, cartonaşul roşu primit de el de la Ovidiu Haţegan, la indicaţia lui Octavian Colţescu, fiind suspendat.

“Cartonaşul roşu primit de antrenorul nostru secund Pierre Webo a fost suspendat. Webo îşi va lua locul de pe bancă la meciul de azi”, este mesajul de pe Twitter al Istanbul BB.

Meciul PSG-Istanbul BB, din etapa a VI-a, ultima, a Grupei H a Ligii Campionilor, arbitrat de români, a fost întrerupt, marţi, în minutul 16, la scorul de 0-0. Turcii au părăsit terenul după ce arbitrul de rezervă Sebastian Colţescu a folosit cuvântul "negru" la adresa unei persoane din staff-ul echipei din Istanbul.