Mihai Rotaru s-a dezlănţuit după egalul cu Farul: ”În Bănie, i se spune «Hoţegan»”

Mitriţă, la echipă naţională? ”Ar fi bun, chiar dacă nu ar juca titular!” | VIDEO EXCLUSIV Mitriţă, la echipă naţională? ”Ar fi bun, chiar dacă nu ar juca titular!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Aston Villa - Liverpool 3-3. ”CormoraniI” au avut două goluri avans până pe final VIDEO | Aston Villa - Liverpool 3-3. ”CormoraniI” au avut două goluri avans până pe final
VIDEO | Barcelona - Real Sociedad 2-0. Catalanii revin pe locul secund în La Liga VIDEO | Barcelona - Real Sociedad 2-0. Catalanii revin pe locul secund în La Liga
Irina Begu, eliminată de Danielle Collins, în optimi la Roma. Românca a luat doar 3 game-uri Irina Begu, eliminată de Danielle Collins, în optimi la Roma. Românca a luat doar 3 game-uri
VIDEO | Gică Hagi vrea să ia măsuri drastice! ”A fost frumos la Farul, s-a plătit bine” VIDEO | Gică Hagi vrea să ia măsuri drastice! ”A fost frumos la Farul, s-a plătit bine”

Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut

Stranieri Publicat de Daian Cutu pe 28 apr 2024

Fotbaliştii Denis Alibec, Denis Drăguş şi Deian Sorescu au înscris câte un gol, duminică, în campionatele din Qatar şi Turcia, însă echipele lor au pierdut partidele disputate.

În Qatar, Muaither, cu Alibec integralist, a pierdut cu 3-4 în faţa echipei Al Arabi. Alibec a marcat primul gol al partidei, în minutul 13. Muaither, ultimul loc în Qatar Stars League, a retrogradat.

În Turcia, Gaziantep FK a fost învinsă cu 4-2 de Trabzonspor, după ce a condus cu 2-0. Marcatorii învinşilor au fost chiar Sorescu ’12 şi Drăguş ’21.

Deian Sorescu a fost integralist, la fel şi alţi doi români de la Gaziantep FK, Florin Niţă şi Alexandru Maxim. Drăguş a jucat până în minutul 90+3.