Minnesota Timberwolves a eliminat-o pe Denver Nuggets după un comeback senzaţional! Coincidenţă uluitoare Minnesota Timberwolves a eliminat-o pe Denver Nuggets după un comeback senzaţional! Coincidenţă uluitoare
Ce lovitură se pregăteşte în Superligă! Un jucător de la "U" Cluj, dorit de Gigi Becali la FCSB Ce lovitură se pregăteşte în Superligă! Un jucător de la "U" Cluj, dorit de Gigi Becali la FCSB
Camila Giorgi, acuzată şi de furt Camila Giorgi, acuzată şi de furt
VIDEO | Dinamo - Csikszereda, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! „Câinii” , favoriţi la prima vedere VIDEO | Dinamo - Csikszereda, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! „Câinii” , favoriţi la prima vedere
A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali
Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă” Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă”

Reprezentativa U20 a României, remiză cu Polonia

Echipa nationala Publicat pe 26 mar 2024

Echipa U20 a României a încheiat la egalitate marţi, pe teren propriu, scor 1-1, cu formaţia similară a Poloniei, în cadrul Elite League U20.

La Târgovişte, în ultimul meci disputat de naţionala U20 în acest sezon al Elite League U20, polonezii au deschis scorul în minutul 37, prin Aleksander Buksa. Tricolorii au egalat în minutul 71, când a înscris Ştefan Bodişteanu, din pasa lui Ionuţ Cojocaru.

ROMÂNIA: R. Popa (Lefter 90) – Strata (Sălceanu 90), Şt. Duţu, I. Pop, Şuteu (D. Radu 71) – R. Filip (Renţa 46), G. David (I. Cojocaru 56), Ciuciulete – Sfaiţ (Bodişteanu 46), A. Trică (V. Blănuţă 65), D. Andrei (Borduşanu 90). SELECŢIONER: Costin Curelea