Mihai Rotaru s-a dezlănţuit după egalul cu Farul: ”În Bănie, i se spune «Hoţegan»”

Mitriţă, la echipă naţională? ”Ar fi bun, chiar dacă nu ar juca titular!” | VIDEO EXCLUSIV Mitriţă, la echipă naţională? ”Ar fi bun, chiar dacă nu ar juca titular!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Aston Villa - Liverpool 3-3. ”CormoraniI” au avut două goluri avans până pe final VIDEO | Aston Villa - Liverpool 3-3. ”CormoraniI” au avut două goluri avans până pe final
VIDEO | Barcelona - Real Sociedad 2-0. Catalanii revin pe locul secund în La Liga VIDEO | Barcelona - Real Sociedad 2-0. Catalanii revin pe locul secund în La Liga
Irina Begu, eliminată de Danielle Collins, în optimi la Roma. Românca a luat doar 3 game-uri Irina Begu, eliminată de Danielle Collins, în optimi la Roma. Românca a luat doar 3 game-uri
VIDEO | Gică Hagi vrea să ia măsuri drastice! ”A fost frumos la Farul, s-a plătit bine” VIDEO | Gică Hagi vrea să ia măsuri drastice! ”A fost frumos la Farul, s-a plătit bine”

Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu pe 28 apr 2024

PAOK Salonic, condusă de tehnicianul român Răzvan Lucescu, a învins pe teren propriu, scor 3-2, gruparea AEK Atena, în etapa a opta a play-off-ului campionatului elen.

Gazdele au deschis scorul prin Konstantelias, în minutul 3, dar Pineda a egalat situaţia pe tabela de marcaj, în minutul 9. Oaspeţii au preluat conducerea în minutul 75, prin golul marcat de apărătorul Domagoj Vida. PAOK a reuşit să egaleze în minutul 81, când Giannis Konstantelias a înscris al doilea său gol. Însă gazdele au marcat golul victoriei, în minutul 90, prin Abdul Baba Rahman, şi elevii lui Răzvan Lucescu s-au impus cu 3-2.

Cu această victorie, PAOK a trecut pe locul al treilea în campionat, cu 71 de puncte, la egalitate cu formaţia de pe locul secund, Panathinaikos, şi la patru puncte de lider, AEK Atena.