VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-2. Oltenii dau lovitura în minutul 90+6 şi încheie speranţele giuleştenilor VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-2. Oltenii dau lovitura în minutul 90+6 şi încheie speranţele giuleştenilor
Nou-promovata Corona Braşov a cucerit titlul naţional la volei masculin Nou-promovata Corona Braşov a cucerit titlul naţional la volei masculin
VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid
VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă
”Nu va rămâne din vară”. Nelu Varga a anunţat ce jucător nu vrea Dan Petrescu la CFR ”Nu va rămâne din vară”. Nelu Varga a anunţat ce jucător nu vrea Dan Petrescu la CFR
E gata! Vedeta FCSB nu mai pleacă în această vară! MM Stoica aruncă bomba: ”E peste toţi care au fost!”

VIDEO | Alex Marquez a câştigat cursa de sprint din Malaezia. Jorge Martin se apropie de liderul clasamentului general

Auto-Moto Publicat de Daian Cutu pe 11 nov 2023

Ibericul Alex Marquez a câştigat cursa de sprint din cadrul Marelui Premiu al Malaeziei la MotoGP. Pilotul celor de la Gresini a câştigat cu peste 1.5 secunde avans.

Pe locul secund a tereminat Jorge Martin, care a recuperat două puncte în clasamentul general, în faţa lui Francesco Bagnaia, ce a completat podiumul.

Cursele Marelui Premiu al Malaeziei se văd pe Prima Sport 1, duminică dimineaţa, de la ora 05:00.