Mihai Rotaru a răbufnit după Universitatea Craiova - Sepsi: ”Şanse mari să fim campioni!”  | VIDEO EXCLUSIV Mihai Rotaru a răbufnit după Universitatea Craiova - Sepsi: ”Şanse mari să fim campioni!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Torino - AC Milan 3-1. ”Diavolii” sunt înfânţi, dar termină pe 2 în Serie A VIDEO | Torino - AC Milan 3-1. ”Diavolii” sunt înfânţi, dar termină pe 2 în Serie A
Alaves - Getafe 1-0. Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 87 la învingători Alaves - Getafe 1-0. Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 87 la învingători
VIDEO | ”Nu am reuşit să ne atingem obiectivul”. Costel Gâlcă schimbă jocul Universităţii Craiova, dar termină cu eşec VIDEO | ”Nu am reuşit să ne atingem obiectivul”. Costel Gâlcă schimbă jocul Universităţii Craiova, dar termină cu eşec
VIDEO | Dan Petrescu s-a enervat la flash-interviuri. ”Voi spuneţi ce vreţi şi ne criticaţi” VIDEO | Dan Petrescu s-a enervat la flash-interviuri. ”Voi spuneţi ce vreţi şi ne criticaţi”
Un important finanţator nu vrea să o vadă pe Corvinul în cupele europene! "Ar fi frumos ca Hunedoara să renunţe" | VIDEO EXCLUSIV Un important finanţator nu vrea să o vadă pe Corvinul în cupele europene! "Ar fi frumos ca Hunedoara să renunţe" | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Freiburg - Bayern 2-2. Titlul se îndepărtează de bavarezi

Bundesliga Publicat de Daian Cutu pe 1 mar 2024

Bayern Munchen a terminat la egalitate în deplasare, scor 2-2, cu formaţia Freiburg, în etapa a 24-a din Bundesliga.

Gazdele au deschis scorul pe  prin Christian Gunter, care a marcat în minutul 12, cu un şut excelent, iar Mathys Tel a egalat în minutul 35 şi la pauză a fost egal, 1-1.

Minutul 75 a adus golul prin care Bayern a preluat conducerea, înscris de Jamal Musiala, însă Lucas Holer a egalat pentru gazde în minutul 87 şi Freiburg – Bayern Munchen s-a încheiat 2-2.

Bavarezii au 54 de puncte şi sunt  pe locul 2, la şapte puncte în spatele liderului Bayer Leverkusen, şi tot la 7 puncte în faţa ocupantei locului 3, VfB Stuttgart. Freiburg este pe locul 9, cu 30 de puncte.